دومین جشنواره مهارت آموختگان کارآفرین برتر
خدمات الکترونیک
جذب امریه سربازی
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 14
بازدید امروز 26,425
بازدید دیروز 31,607
بازدید این ماه 1,035,237
بازدید کننده ماه قبل 1,144,013
بازدید ماه قبل 1,212,675
بازدید کل 24,881,402
میزبانی استان اصفهان در چهل و دومین مسابقات قرآنی

پايگاه اطلاع رساني سازمان اوقاف و امور خيريه استان اصفهان


دکتر عباس رضایی استاندار اصفهان با تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان به برگزاری این جلسه در اولین روز از ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: اولین جلسه ای که در ماه مبارک رمضان تشکیل شده است در ارتباط با قرآن کریم است و این امر را به فال نیک می گیریم و در همین راستا نیز از خداوند متعال استمداد می طلبیم تا به همه ما توفیق خدمت به قرآن را بدهد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه باتوجه به تمام اقداماتی که در سال های اخیر در ارتباط با قرآن کریم انجام شده است اما این معجزه الهی همچنان مظلوم و مغفور مانده است خاطر نشان کرد: قرآن های زیادی در خانه ها حبس شده اند و اگر بخواهیم آن ها را محاسبه کنیم امکان پذیر نیست زیرا تعداد آنها بسیار زیاد است و متاسفانه این کتاب خداوند در بیشتر خانه ها کاربرد آن برای تزئین کتابخانه ها استفاده می شود و کمتر به سراغ آن می روند.

استاندار اصفهان در ادامه یادآور شد: امروز ما در کشورمان نیازمند آن هستیم که به غیر از قرائت این کتاب آسمانی در حد توانمان نیز با مفاهیم قرآن کریم آشنا شویم و اینگونه است که می توانیم قرآن کریم را از مظلومیت و مهجوریت خارج کنیم.

عباس رضایی در ادامه اضافه کرد: اگر در راه قرآن کریم قدم برداریم قطعا قرآن کریم نیز به ما کمک می کند و این کتاب نورانی بزرگترین هدایتگر برای همه انسان ها است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه امسال استان اصفهان میزبان مرحله کشوری چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در مهر ماه است گفت: اجرای مسابقات سراسری قرآن کریم مسئولیت بسیار سنگینی است و لذا اجرای آن نیز اجر و پاداش بسیار زیادی را به دنبال دارد.

استاندار اصفهان در ادامه افزود: برگزاری مرحله کشوری چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم به میزبانی استان اصفهان نه تنها آبروی استان محسوب می شود بلکه فرصتی برای کسب اجر و پاداش جهت عوامل برگزاری این مسابقات نیز است و این رویداد بزرگ قرآنی باید به بهترین شکل ممکن اجرا شود و این امر نیز می طلبد تا تمام دستگاه ها و ارگان ها نیز به میدان بیایند تا بتوانیم این مسابقات را به بهترین شکل ممکن در استان برگزار کنیم و انشاالله با عزمی راسخ در استان این مسابقات را به بهترین شکل ممکن اجرا می کنیم.

تاریخ ابلاغ : 1398/2/21
مصوبه : روابط عمومی استانداری

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 277
5.5/10 (تعداد آرا 20 نفر )