لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
دفترچه ثبت نام الکترونیکی آزمونهای داوطلبان آزاد (ادواری)
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 14
بازدید امروز 12,445
بازدید دیروز 15,522
بازدید این ماه 474,954
بازدید کننده ماه قبل 468,045
بازدید ماه قبل 536,679
بازدید کل 35,494,132

رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان بوئین ومیاندشت خبرداد: توانمند سازی کارآموزان و زنان بویژه زنان تحت حمایت با ایجاد اشتغال پایدار در بستر فضای مجازی ...

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان، مهین مرادی رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان بوئین ومیاندشت در تکمیل این خبرافزود: درراستای توانمندسازی کارآموزان وزنان بویژه زنان تحت حمایت، نشست مشترکی با رعایت تمامی پروتکلهای بهداشتی و با حضور قاسم براتی رئیس اداره بهزیستی شهرستان، حسن کیخائی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، رابط بانوان فرمانداری شهرستان، رابط بانوان بهزیستی شهرستان و مقصودی مسئول مرکز سلامت روان محلی زندگی بهتر درمرکز سلامت روان شهرستان برگزارگردید.
مهین مرادی در این جلسه افزود: این مرکز با انجام اقدامات بسیاری از جمله برگزاری کارگاه های آموزشی، آموزش مهارت های زندگی، افزایش مهارت زنان  و بالا بردن حس اعتماد به نفس آنها جهت کارآفرینی و اشتغالزایی گامی مهم در جهت توانمندی زنان برداشته است.
در ادامه بیان داشت: با توجه به شرایط همه گیری ویروس کرونا لازم است تصویری جدید از توانمند سازی و ایجاد اشتغال بانوان در نظر داشت. بسیاری از کسب و کار ها در بستر فضای مجازی صورت می پذیرد. و این امر مستلزم آشنایی بانوان با شبکه های اجتماعی و بازاریابی دیجیتال است تا بتوانند با بهره گیری از فضای مجازی در جهت فروش هر چه بیشتر محصولات خانگی و بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی استفاده نمایند.
در پایان مرادی بر تعامل و همکاری هر چه بیشتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و بهزیستی با  مرکز آموزش فنی  و حرفه ای تاکید نمود و خواستار حمایت هر چه بیشتر زنان بی سرپرست و یا بدسرپرست، آموزش فضای مجازی به تولید کنندگان محصولات خانگی و صنایع دستی جامعه هدف در جهت ایجاد بستر مناسب اشتغال پایدار و رفع مشکلات آنها شد.
درادامه قاسم براتی در این جلسه اظهارداشت: این اداره با انجام اقدامات بسیاری از جمله برگزاری کارگاه های آموزشی،توانمندی روانشناختی، پرداخت حق بیمه زنان سرپرست خانوار،اعطای تسهیلات خود اشتغالی زنان با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد ریال گامی مهم در جهت توانمندی زنان برداشته است.
ودر پایان مقررگردید نمایشگاه و فروشگاهی از دست ساخته های بانوان و مددجویان بهزیستی و کاراموزان مرکز آموزش فنی و حرفه ای در مرکز سلامت روان و تشکیل میز عیدانه به مدت 10 روز قبل از آغاز سال جدید صورت پذیرد.
 
   1399/12/19 11:15    تعداد بازدید :  101

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 101
5.4/10 (تعداد آرا 11 نفر )