لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
اوقات فراغت با طعم مهارت
دفترچه ثبت نام الکترونیکی آزمونهای داوطلبان آزاد (ادواری)
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 20
بازدید امروز 6,063
بازدید دیروز 6,340
بازدید این ماه 393,987
بازدید کننده ماه قبل 381,657
بازدید ماه قبل 468,085
بازدید کل 37,471,943

در راستای توسعه همکاری های بین الملل؛ صورتجلسه نخستین نشست مشترک حوزه آموزش های فنی و حرفه ای جمهوری اسلامی ایران و جمهوری نیجر امضا شد

در راستای توسعه همکاری های بین الملل؛ صورتجلسه نخستین نشست مشترک حوزه آموزش های فنی و حرفه ای جمهوری اسلامی ایران و جمهوری نیجر امضا شد


 
صورتجلسه نخستین نشست مشترک حوزه آموزش های فنی و حرفه ای جمهوری اسلامی ایران و جمهوری نیجر، امروز 19 تیر ماه سال جاری به امضای علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور  به نمایندگی جمهوری اسلامی ایران و مصطفی ماهامان میکاسو، قائم مقام  وزیر آموزش فنی و حرفه ای جمهوری نیجر رسید.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، صورتجلسه مذکور در راستای تحقق موارد مورد تفاهم نخستین نشست مشترک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جمهوری اسلامی ایران و وزارت آموزش فنی و حرفه ای جمهوری نیجر که در تاریخ شانزدهم تیر ماه سال جاری (برابر با 7 جولای 2021 ) برگزار شد، با هدف تعمیق و توسعه روابط دو کشور ، امروز نوزدهم تیر ماه سال جاری امضا شد.
در این صورتجلسه دو طرف بر وجود اراده عملی برای ارتقای سطح همکاری ها و گسترش مناسبات دو جانبه در حوزه آموزش های فنی و حرفه ای با تشکیل کارگروه همکاری مشترک تاکید کردند.
اعلام آمادگی برای آموزش مربیان فنی و حرفه ای کشور مورد نیاز کشور نیجر، ساخت تجهیزات و ابزار آموزشی مورد نیاز کارگاه های آموزشی و همکاری در زمینه تدوین استاندارد ها، شایستگی و ارزشیابی مشاغل مورد نیاز کشور نیجر و انتقال دانش فنی در خصوص آموزش های مجازی و یادگیری الکترونیکی و تولید محتوای الکترونیکی از سوی طرف ایرانی از موارد مورد تفاهم در صورتجلسه مذکور بود.
بر اساس این گزارش، طرف نیجری ضمن استقبال از فعالیت بخش خصوصی در قالب آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای اعلام کرد که شرایط و تسهیلات مورد نیاز برای دایر نمودن آموزشگاه ها در آن کشور را فراهم می کند.
طبق این گزارش، در صورتجلسه مذکور، دو طرف بر توسعه آموزش های مرتبط با مشاغل خانگی، آموزش در روستاها، ساخت مراکز  آموزش فنی و حرفه ای، تجهیز کارگاه ها، ارائه مشاوره در خصوص شرکت کشور نیجر در مسابقه های جهانی مهارت، تبادل تجربه در خصوص استقرار نظام صلاحیت حرفه ای به عنوان محورهای همکاری تاکید کردند.
شایان ذکر است هیئت وزارت آموزش فنی و حرفه ای جمهوری نیجر طی سفری از 15 تا 20 تیر ماه سال1400 با هدف توسعه همکاری های آموزشی به میزبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در ایران حضور یافتند.
   1400/4/23 13:32    تعداد بازدید :  50

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 50
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )