لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
اوقات فراغت با طعم مهارت
دفترچه ثبت نام الکترونیکی آزمونهای داوطلبان آزاد (ادواری)
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 16
بازدید امروز 6,680
بازدید دیروز 6,340
بازدید این ماه 394,604
بازدید کننده ماه قبل 381,657
بازدید ماه قبل 468,085
بازدید کل 37,472,560

کمیته ضابطه زدایی و تمرکز زدایی و کمیته مبارزه با فساد و تعارض منافع شکل می گیرد...

کمیته ضابطه زدایی و تمرکز زدایی و کمیته مبارزه با فساد و تعارض منافع شکل می گیردبا تأکید عبد الملکی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دستورالعمل ها و رویه های کمیته ارتقای سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم در نظام اداری در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بازنگری و تدوین می شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، نخستین جلسه کمیته ارتقای سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم در نظام اداری  با حضور اعضا و به ریاست حسین فیروزی، معاون توسعه مدیریت و منابع  سازمان یکشنبه 7 شهریور ماه با دستور کار مبارزه با فساد و رفع تعارض منافع سازمان ها، تشکیل شد.
بنا براین گزارش، در آغاز فیروزی، گزارشی از سخنان وزیر تعاون در خصوص حساسیت مبارزه با فساد و رفع تعارض منافع سازمان ها را ارائه و بر بازنگری و اجرای دقیق آن در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تأکید کرد.
وی تصریح کرد: بنا بر تأکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در هر یک از مجموعه‌های وزارتخانه کمیته ضابطه‌زدایی و تمرکززدایی و کمیته مبارزه با فساد و تعارض منافع شکل می‌گیرد تا ضوابط دست و پاگیر را حذف کنیم.
در ادامه، عزت اله اردشیری، مديرکل دفتر بازرسی،ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات  سازمان و دبیر کمیته، گزارشی از اقدامات قبلی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در مبارزه با فساد و تعارض منافع و شفافیت ارائه کرد و به ارائه مطالبی در خصوص گلوگاه های فساد خیز و راهکارهای رفع این گلوگاه ها پرداخت.
سپس مقرر شد پس از بازنگری مصوبات این موضوع، راهکارها مجددا به استان ها و واحدهای ستادی ابلاغ شده و دفتر توسعه فنآوري هاي نوین آموزشي و دفتر ارزیابی عملکرد به طور مشترک فرمتی واحد برای تمام قوانین و مقررات تهیه کرده تا به مردم و ذینفعان به طور شفاف ارائه  شود.
همچنین استفاده  از تکنولوژیهای نوین در مباحث سلامت اداری و صدور مجوزها در دستور کار قرار گرفت.
 حوزه برنامه و بودجه  سازمان نیز مکلف شد گزارشی از واگذاری ها و قوانین و مقرراتی که تعارض منافع ایجاد می کند را ارائه کرده و راهکارهای لازم را ارائه نماید.
در پایان اعضا موظف شدند ظرف هفته آینده این برنامه را به جد پیگیری کرده و برنامه های عملیاتی و اولویت های مبارزه با فساد و تعارض منافع و برنامه ریزی های لازم برای اجرایی نمودن راهکارها در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور را به کمیته اعلام نمایند.
   1400/6/11 08:46    تعداد بازدید :  64

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 64
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )