لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
اوقات فراغت با طعم مهارت
دفترچه ثبت نام الکترونیکی آزمونهای داوطلبان آزاد (ادواری)
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 13
بازدید امروز 6,225
بازدید دیروز 6,340
بازدید این ماه 394,149
بازدید کننده ماه قبل 381,657
بازدید ماه قبل 468,085
بازدید کل 37,472,105

رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان هرند خبرداد: بازدید رئیس اداره تعاون، کارورفاه اجتماعی شهرستان از کارگاههای آموزشی مرکز...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، رضا نویدی رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان هرند در تکمیل این خبرافزود: احمدی رئیس اداره تعاون، کارورفاه اجتماعی شهرستان وهیات همراه از کارگاههای آموزشی مرکز بازدید نمودند.
رضا نویدی در این بازدید به اهمیت و نقش شورای مهارت در شهرستان اشاره نمود واظهار داشت: در شورای مهارت  میشود تصمیمات جامعی در خصوص بکارگیری ظرفیتهای مختلف دستگاهها در امر مهارت آموزی به کار گرفت و تقسیم کار ی را درخصوص نیازسنجی آموزشی اجرا کرد و گامی موثر در منطقه برای احصای نیازهای صنایع و صنوف و مشاغل موجود در شهر و روستا برداشت.
وی گفت: از این طریق مراکز آموزش فنی و حرفه ای بهترمی تواند عدالت اجتماعی در زمینه  مهارت آموزی را درشهرستان پیاده نماید.
رضا نویدی تسریع نمود: جهت تحقق این اهداف گامهای اولیه برداشته شده که می توان به ارسال فرمهای نیاز سنجی به ادارات مرتبط و شرکت ها واقع در شهرکهای صنعتی اشاره نمود که امیدواریم با تکمیل این پرسشنامه ها  توسط  شرکتها و کارفرمایان و جامعه هدف و احصای نیازهای مهارتی بتوانیم برنامه ریزی صحیح واجرای عدالت مهارت آموزی در منطقه داشته  باشیم.
رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان هرند ضمن تقدیر از حضور رئیس اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان از مرکز بیان داشت: بر نیازسنجی و پرسش درصد بیکاران منطقه وسطح تحصیلات و درخواست مورد نظر بیکاران برای شغل، در جهت اجرای دوره های آموزشی مورد نیاز در خصوص توسعه فضای کسب و کارو ایجاد اشتعال پایدار در سال 1400 و همچنین براساس ظرفیتهای موجود دردو دستگاه تاکید واعلام آمادگی و همکاری نمود.
وی اعلام  داشت: که بر ما فرض و لازم هست درجهت توانمندی همه کارگران صنایع و  شرکت ها و مرتفع نمودن نیاز    مهارتی منطقه با همکاری سایر دستگاههایی که به نحوی از انحای مختلف کمک حال آموزشی ما هستند در راستای  ارتقای بهره وری  اقدام  وانجام وظیفه نماییم.
رئیس اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان خواستار اعلام نیاز آموزشی ویژه کارگران به این مرکز جهت برنامه ریزی  آموزشی از سوی مجموعه های تحت سرپرستی آن اداره شد و تسریع نمود: که توانمند سازی  نیروی انسانی که از  راهبردهای  اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی  نیز  می باشد یکی ازاهداف اصلی سازمان است و با آموزش و مهارت آموزی میسر میگردد .
درپایان احمدی ضمن استقبال از طرح های پیشنهادی نیاز سنجی، خواستار اجرای دوره های آموزشی  برای واحد های  نساجی در منطقه شد.
 
 
 
 
 
 

 
   1400/6/22 09:02    تعداد بازدید :  53

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 53
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )