الزامات صدور پروانه تأسیس آموزشگاه آزاد در 3 روز
لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 15
بازدید امروز 9,381
بازدید دیروز 12,854
بازدید این ماه 281,535
بازدید کننده ماه قبل 286,139
بازدید ماه قبل 384,323
بازدید کل 37,783,147

مسئول آموزش بازداشتگاه شهرستان نطنز: داشتن مهارت فرد زندانی، ضمن ایجاد شغل منجر به تقویت شخصیت و توجه به استعدادهای درونی و فردی می شود...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، علی ترابیان رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نطنز در تکمیل این خبر افزود : پیرو پیگیری های مرکز آموزش فنی و حرفه ای نطنز ،جلسه ای با حضور حاج آقا حسین علیرحیمی مسئول آموزش بازداشتگاه شهرستان پیرامون انعقاد تفاهم نامه جهت آموزش فنی و مهارتی برای افراد مددجو و پرسنل کادر و وظیفه بازداشتگاه نطنز برگزار گردید.
علی ترابیان در این دیدار بیان نمود: آموزش در زندان ها و بازداشتگاه ها علاوه بر نقش سازنده و تقویت روحیه خودباوری موجب تضمین اشتغال و تامین معاش آینده مددجویان و همچنین بازگشت موثر آنان به جامعه می شود. وی با اشاره به نقش موثر آموزشهای فنی و حرفه ای در ایجاد اشتغال زندانیان افزود: آموزش های مهارتی در اصلاح و تربیت زندانیان و ایجاد اشتغال پایدار برای آنان موثر است و از ارتکاب جرم و بازگشت مجدد آنان به زندان جلوگیری می کند و نقش بسزایی در کاهش معضلات اجتماعی دارد.
رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان نطنز گفت: درحال حاضر دوره تراشکاری و جوشکاری  برای بیش از 40 نفر از  مددجویان بازداشتگاه بصورت آموزش در محیط کار واقعی در بازداشتگاه نطنز در حال اجرا است و برای آموزش سربازان و پرسنل کادر و خانواده هایشان نیز  در حرفه های برق ساختمان،آرایشگر مردانه ،رایانه کار ICDL درجه دو و تعمیر لوازم خانگی برنامه ریزی های لازم صورت پذیرفته است.
در پایان حاج آقا حسین علیرحیمی نیز ضمن تشکر از همکاری کامل مرکز در برگزاری دوره های آموزشی  بیان نمود : اشتغال و حرفه‌آموزی در بین زندانیان باعث تربیت نیروی متخصص خواهد شد و دغدغه زندانیان برای یافتن شغل پس از آزادی را کم می کند داشتن مهارت در فرد زندانی ضمن ایجاد شرایط اولیه برای اشتغال، منجر به تقویت شخصیت و توجه به استعدادها و توانایی های درونی و فردی می‌شود.

   1400/7/22 10:46    تعداد بازدید :  34

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 34
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )