الزامات صدور پروانه تأسیس آموزشگاه آزاد در 3 روز
لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 8
بازدید امروز 4,963
بازدید دیروز 9,649
بازدید این ماه 257,068
بازدید کننده ماه قبل 228,690
بازدید ماه قبل 300,964
بازدید کل 38,133,958

رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان نطنز: ارائه آموزش های فنی وحرفه ای باعث ارتقای سطح مهارت فردی واجتماعی جوانان خواهد شد...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، علی ترابیان رئيس مركز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نطنز در تشريح اين خبر گفت: بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و در خصوص توانمند سازی مهارتی نیروی جوان شهرستان و هدفمند شدن تسهیلات اشتغال به نیروهای ماهر و دارای توان و در راستای تلفیق دانش با مهارت و بسترسازی مناسب جهت آشنایی هر چه بیشتر جوانان با فرهنگ کار و اشتغال و مهارت‌آموزی دیداری با اشرفی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان صورت پذیرفت.
علی ترابیان ضمن ارائه توضیحات در خصوص آموزش های فنی و حرفه ای و ماموریت ها و اهداف سازمان، بیان نمود : راهکار اساسی رفع معضل بیکاری تغییر نگرش عموم افراد جامعه به ویژه جوانان از مدرک گرایی به مهارت افزایی است.
وی اولویت اصلی سازمان فنی و حرفه ای را  نهضت مهارت افزایی و کاهش بیکاری، افزایش خودکفایی، کیفیت بخشی تولیدات و خدمات، کاهش آسیب های اجتماعی، افزایش اعتماد به نفس، افزایش خودباوری، تقویت اقتصاد خانواده و کاهش مدت انتظار اشتغال بخشی از مزایای مهارت آموزی دانست.
در این ادامه اشرفی بیان داشت : یکی از وظایف ذاتی و مهم اداره ورزش و جوانان نگاه ویژه به بخش توانمند سازی نیروی جوان میباشد .
وی افزود: امروزه بر این باوریم که ارائه آموزش های فنی و حرفه ای،  باعث ارتقای سطح مهارت های فردی و اجتماعی جوانان خواهد شد و در این راستا توانمند سازی مهارتی این قشر از جامعه موجب توسعه زیرساخت های اشتغال و کاهش آسیب های اجتماعی می باشد.
رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های مجموعه آموزش فنی و حرفه ای شهرستان درخواست انعقاد تفاهم نامه جهت برگزاری دوره های آموزشی ویژه جوانان و همچنین سمن های شهرستان گردید و گفت: منبعد جوانانی که متقاضی تسهیلات اشتغال از این اداره میباشند میبایست حتما دوره های مهارتی را طی وگواهینامه فنی و حرفه ای را ارائه نمایند.
در این دیدار ضمن انعقاد تفاهم نامه همکاری، بر آمادگی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان در پوشش نیازهای مهارتی جوانان بر اساس اعلام نیاز اداره ورزش و جوانان و سمن های مربوطه در قالب تفاهمنامه همکاری، برگزاری کارگاه ها و اردوهای  مهارتی برای جوانان با مشارکت سمن ها جهت بازدید از کارگاههای آموزشی ، برگزاری مسابقات مهارتی برای جوانان با مشارکت اداره ورزش و جوانان و همکاری با جوانان دارای ایده مهارتی از طریق کارگاههای آموزشی تاکید شد.
 

   1400/7/29 10:19    تعداد بازدید :  67

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 67
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )