الزامات صدور پروانه تأسیس آموزشگاه آزاد در 3 روز
لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 8
بازدید امروز 5,881
بازدید دیروز 9,649
بازدید این ماه 257,986
بازدید کننده ماه قبل 228,690
بازدید ماه قبل 300,964
بازدید کل 38,134,876

به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی برگزار می گردد: نمایشگاه آن لاین کاروکارآموزی با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان و مرکز هدایت شغلی و کاریابی تخصصی دانشگاه اصفهان ...

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان، عباس مهديان معاون آموزش، پژوهش و برنامه ريزي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در تكميل اين خبر گفت: دومين همايش ملي برنامه درسي و اشتغال با محوريت برنامه درسي در آموزش عالي و اشتغال پذيري با همكاري اين اداره كل و مركز هدايت شغلي و كاريابي تخصصي دانشگاه اصفهان در روزهاي سه شنبه و چهارشنبه مورخ 18-19 و 25-26 آبانماه توسط دانشگاه اصفهان به شکل مجازي برگزار خواهد شد.
وي هدف از برگزاري اين همايش (نمايشگاه) بررسي نقش برنامه هاي درسي در اشتغال‌پذيري دانشجويان، رسالت دانشگاهها در امر اشتغال پذيري، آشنايي با تجارب جهاني در خصوص اشتغال‌ پذيري و کاربرد آموزه هاي دانشگاهي در دنياي کسب و کار مي باشد. مهديان گفت: برنامه هاي همايش در قسمت هاي مختلف تحت عناوين سخنرانان کليدي، پنل ها و نشست هاي تخصصي، کارگاه آموزشي و نمايشگاه کار تدوين شده است.
مهديان گفت: شرکت در  نمايشگاه  برنامه درسي و اشتغال پذيري مي تواند به پژوهشگران، دانشجويان، مديران، کارفرمايان، صاحبان صنايع و افراد جوياي کار کمک نمايد تا ديد واقع بينانه و وسيعتري نسبت به آينده اشتغال در جامعه ايران پيدا کنند؛ با مناسبات و شرايط بازار کسب و کار آشنا شده و مسير اشتغال خود يا تأمين نيروي انساني کارآمد را طراحي و تدوين نمايند. همچنين، از نقش دانشگاهها بعنوان يک منبع سرمايه مهم در اشتغال جوانان مطلع گردند.
لازم به ذکر است که اولين همايش ملي برنامه درسي و اشتغال توسط انجمن مطالعات برنامه درسي و گروه مطالعات برنامه درسي و آموزش دانشگاه فردوسي مشهد در آذرماه 1399 برگزار شد. تفاوتي که اين همايش با همايش هاي مشابه دارد اين است که در کنار طرح مباحث نظري و کاربردي، نمايشگاه کاري به منظور آشنايي با فرصت هاي شغلي دائر مي گردد. شرکت در همايش به دانشجويان، اساتيد، پژوهشگران، کارفرمايان، کارآفرينان و افراد جوياي کار قوياً توصيه مي گردد.

آدرس وب سايت: https://www.ncco1400.ui.ac.ir/FA

سخنرانان كليدي (كيليك كنيد)نشست هاي تخصصي (كيليك كنيد)


پنل هاي تخصصي (كيليك كنيد)


راهنماي ثبت نام در همايش و كارگاهها (كيليك كنيد)   1400/8/19 08:21    تعداد بازدید :  96

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 96
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )