الزامات صدور پروانه تأسیس آموزشگاه آزاد در 3 روز
لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 10
بازدید امروز 6,416
بازدید دیروز 9,649
بازدید این ماه 258,521
بازدید کننده ماه قبل 228,690
بازدید ماه قبل 300,964
بازدید کل 38,135,411

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نطنز خبر داد: ارائه آموزش های مهارتی با هدف توانمندسازی جوانان و داوطلبین جمعیت هلال احمر بادرود ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، علی ترابیان رئيس مركز نطنز در تشريح اين خبر گفت: در خصوص توانمند سازی مهارتی و  اشتغالزايي، نشستي با اعرابی و اسدسلطان معاونت های آموزشی جمعیت هلال احمر بادرود صورت پذيرفت.
ترابیان ضمن برشمردن مزایای آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای و همچنین گواهینامه های مهارت و اهمیت توانمندسازی اعضاء، جوانان و داوطلبین آن مجموعه بیان نمود : افراد پس از به دست آوردن دانش و مهارت های تخصصی و فنی  در زمینه های مختلف می توانند در شغل های مناسب به فعالیت بپردازند و به عنوان كارآفرین برطرف كننده ی نیاز اصلی كشور باشند.
رييس مركز نطنز بيان داشت: گسترش آموزش ها و مهارت های فنی و حرفه ای و نیاز به افراد كارآفرین از اولویت و اهمیت فراوانی برخوردار است. با توجه به اهمیت و نقش آموزش های فنی و حرفه ای در توسعه اجتماعی و فرهنگی و از آنجا که نیروی انسانی ماهر و آموزش دیده رکن اساسی توسعه محسوب می گردد و با توجه به وظایف هلال احمر مبنی برارائه خدمات امدادی در سوانح و خدمات حمایتی و جهت هم افزایی بین بخشی و استفاده از پتانسیل های طرفین همکاري هاي دو مجموعه گسترش خواهد يافت.
در ادامه اسدسلطان معاونت آموزشي جمعيت هلال احمر بادرود بیان نمود : آموزش فنی و حرفه ای از ركن های مهم و اساسی برای ورود افراد به بازار كار و دستیابی به شغل های پایدار و باثبات محسوب می شود تا انسان ها بتوانند به عنوان نیروهای خلاق و كارآمد در توسعه و پیشرفت كشور نقشی اثرگذار بر عهده گیرند.
وي افزود: با انعقاد تفاهم‌نامه همكاري می‌توان گامی براي كسب مهارت هاي فني و حرفه‌اي در راستاي پيشرفت و ارتقاي شغلي اعضا و  جوانان برداشت.
لازم به ذكر است، برگزاری آموزش های مهارتی اشتغال زا ویژه اعضاءجمعیت هلال احمر شهرستان نطنز  توسط آموزش فنی و حرفه ای و همچنین برگراری دوره های آموزشی امداد و نجات و کمک های اولیه و جذب عضویت داوطلبانه در جمعیت هلال احمر برای کارآموزان و کارکنان و مدیران و مربیان بخش دولتی و خصوصی مجموعه فنی و حرفه ای توسط جمعیت هلال احمر   در اين نشست مورد بررسي قرار گرفت و در پایان تفاهم نامه آموزشی و همکاری دوجانبه بين طرفين منعقد گرديد.

   1400/8/20 10:30    تعداد بازدید :  57

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 57
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )