الزامات صدور پروانه تأسیس آموزشگاه آزاد در 3 روز
لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 10
بازدید امروز 6,790
بازدید دیروز 9,649
بازدید این ماه 258,895
بازدید کننده ماه قبل 228,690
بازدید ماه قبل 300,964
بازدید کل 38,135,785

مدیر آموزش و پرورش شهرستان نطنز: آموزش های فنی و حرفه ای در نیل به اشتغال و تقویت روحیه کارآفرینی در جوانان حائز اهمیت است ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در راستاي همکاری های مشترک آموزشی و توانمند سازی قشر دانش آموز ، علی ترابیان رئيس مركز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نطنز  با غلامی مدیر آموزش و پرورش شهرستان  ديدار و گفتگو كرد.
مدير آموزش و پرورش شهرستان نطنز بیان كرد: زمانی که از اشتغال سخن به میان می آید منظور اشتغال کوتاه مدت نیست بلکه فراتر از آن ظرفیت سازی در جوانان برای سازگاری با مشاغل آینده است، بنابراین سهم عمده آموزش های فنی و حرفه ای در نیل به اشتغال، نوآوری درفرآیندهای تولید و ارائه خدمات و همچنین ایجاد و تقویت روحیه کارآفرینی در جوانان بسیار حائز اهمیت خواهد بود.
وي افزود: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای  دارای اهمیت خاصی در نظام آموزشی است و آموزش‌های مهارتی به دلیل ابعاد کاربردی و عملی بودنشان در ایجاد، تقویت و رشد قابلیت‌های انسانی سهم قابل توجهی را دارند.
غلامي تصريح كرد: امروزه مراکز آموزش فنی و حرفه ای ظرفیتی بزرگ و شریکی قابل اطمینان و قوی برای مجموعه آموزش و پرورش می باشد.
در ادامه رييس مركز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نطنز  نیز در خصوص همکاری و تعاملات مشترک در سال جاری با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و ارائه راهکاری مناسب و نوین در بحث آموزش پیشنهاداتی را ارائه نمود و در خصوص بحث آموزش دانش آموزان کار و دانش ، طرح ایران مهارت، و ترغیب و تشویق دانش آموزان و خانواده هایشان به فراگیری مهارت های لازم و انجام نیازسنجی صحیح آموزشی از ایشان درخواست مساعدت نمود.

   1400/8/25 10:34    تعداد بازدید :  55

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 55
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )