الزامات صدور پروانه تأسیس آموزشگاه آزاد در 3 روز
لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 12
بازدید امروز 6,496
بازدید دیروز 9,649
بازدید این ماه 258,601
بازدید کننده ماه قبل 228,690
بازدید ماه قبل 300,964
بازدید کل 38,135,491

آموزش مهارت در حوزه مشاغل فناوری آب کلید خورد...

آموزش مهارت در حوزه مشاغل فناوری آب کلید خوردمحمدرضا شاه پسند، معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، از همکاری با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حوزه مشاغل فناورانه آب و خشکسالی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، محمدرضا شاه پسند، معاون آموزش سازمان با نادرقلی ابراهیمی، دبیر ستاد توسعه فناوری های آب ، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری 2 آذر سال جاری دیدار و گفت و گو کردند.
بنا براین گزارش در این دیدار شاه پسند، معاون آموزش سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور با اشاره به اهمیت بحث آب و خشکسالی فراگیر در کشور، گفت: این سازمان به آموزش مهارت در مشاغل مرتبط با بازچرخانی آب، زنجیره تولید تا نصب کنتورهای هوشمند کشاورزی، مشاغل خرد خانگی در حوزه اشتغال و افزایش بهره وری آب، شورورزی (تولید اقتصادی با آب و خاک شور، باز چرخانی آب صنعتی، مشاغل مرتبط با پسماندها، جمع آوری آب باران از سطوح غیر قابل نفوذ «پشت بام ها»، ورود کرده و در این زمینه نیروی ماهر آموزش می دهد.
شاه پسند ادامه داد: در این خصوص کلیه مشاغل مرتبط در حوزه های فوق احصاء و نسبت به تدوین استانداردها و برگزاری دوره های آموزشی برای این بخش اقدام می شود.
ابراهیمی، دبیر ستاد توسعه فناوری های آب ،خاک، خشکسالی و محیط زیست معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری نیز در این نشست اعلام کرد: ضمن همکاری در احصای مشاغل و تدوین استانداردها، در حوزه پرداخت تسهیلات کم بهره و در صورت نیاز بلا عوض برای اشتغال مهارت آموختگان مساعدت لازم از سوی معاونت علمی و فناوری صورت می گیرد.
 
   1400/9/4 08:50    تعداد بازدید :  8

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 8
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )