الزامات صدور پروانه تأسیس آموزشگاه آزاد در 3 روز
لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 9
بازدید امروز 4,777
بازدید دیروز 9,649
بازدید این ماه 256,882
بازدید کننده ماه قبل 228,690
بازدید ماه قبل 300,964
بازدید کل 38,133,772

مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان: ضرورت ایجاد کسب و کارهای دیجیتالی و تجارت الکترونیک در شهرستان جرقویه ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، آرش اخوان طبسي مدير كل استان به همراه احمدرضا منتظري معاون امور اداري پشتيباني اداره كل و فرمانده پايگاه مقاومت بسيج شهيد هادي توسلي و محمدعلي صحرانورد رييس اداره امور عمومي و پشتيباني ضمن حضور در مركز آموزش فني و حرفه اي شهرستان جرفويه با مرتضي طاووسي رييس مركز جرقويه، كاركنان و مربیان اين مركز ديدار و گفتگو كرد.
در ادامه اخوان طبسي با حضور در فرمانداری شهرستان و نشستي با حسن جعفری هرندی فرماندار جرقويه، احمد صادقي عليا بخشدار جرقویه، مهندس ابراهيمي شهردار شهر نیک آباد، سرهنگ صادقي فرمانده بسیج شهرستان، شفيعي رئیس شورای شهرستان، روسای شوراهای اسلامی شهرهاي ( نیک آباد ، محمدآباد و نصرآباد ) به بررسی وضعیت اشتغال و مهارت در شهرستان پرداختند.
در این جلسه مقرر گردید از امکانات همه ی دستگاههای اجرایی در شهرستان به خصوص بسیج سازندگی و ورود بخش خصوصی در عرصه مهارت آموزی استفاده گردد..
در اين نشست بر تقویت مرکز آموزش فنی و حرفه ای جرقويه از نظر نیروی انسانی و تجهیزات تأكيد شد.
در ادامه حاضرين از نمایشگاه دستاوردهای اقتصادی مهارت آموختگان مركز جرقويه که به مناسبت هفته بسیج در شهر نیک آباد برپا گرديد بازديد كردند.
در ادامه آرش اخوان طبسي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان به همراه مسئولين شهرستان ضمن ديدار با جمشیدی شهردار شهر حسن آباد، منصوری رییس اداره آموزش و پرورش جرقویه علیا و اعضای شورای اسلامی شهر از هنرستان های پسرانه برکت و دخترانه نور دانش در خصوص تشویق دانش آموزان به یادگیری و استقبال از حرفه های کار و دانش بازديد كردند.
از ديگر برنامه هاي سفر يك روزه مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان بازديد از كارگاه صنايع دستي بخش غيردولتي واقع در روستاي كمال آباد و اشتغال به كار 20 نفر از مهارت آموختگان اين حوزه، كارگاه صنايع دستي و خياطي بانوان روستاي دستجرد با هدف توليد، فروش و صادرات محصولات، مركز خوداشتغالي رامشه بود.
اخوان طبسي طي نشستي با شهردار شهر حسن آباد، ریيس آموزش و پرورش شهرستان، رئیس شورای اسلامی، اعضای شورای اسلامی شهر، رئیس بسیج و جمعي از صنعتگران و متولیان صنایع دستی، در خصوص ایجاد مرکز آموزش فنی و حرفه ای مستقل و یا شعبه در بخش جرقویه علیا که از نیازهای به حق و مورد انتظار مردم می باشد و اینکه فاصله این بخش تا مرکز ثابت آموزش فنی و حرفه ای جرقویه که در بخش مرکز شهرستان واقع گردیده بالای 50 کیلومتر (و حداکثر آن 120 کیلومتر ) می باشد و مردم نمی توانند به آسانی از آموزش های مهارتی بهره مند گردند انتظار دارند که در این خصوص تدابیری توسط مسئولین و متولیان امر اندیشیده شود.
وي بر ایجاد آموزشگاههای آزاد، بهره گيري از شرکت های پشتیبان برای صنایع دستی ، ایجاد حرفه های سود آور و اشتغال زا توسط بخش خصوصی، ارتقاء کارگاه فن آوری اطلاعات و مربی مربوطه در زمینه کسب و کارهای دیجیتالی و تجارت الکترونیک، برنامه ریزی برای کشاورزی نوین با همکاری شهرداری حسن آباد و توسعه و ایجاد آموزشگاههای آزاد گردشگری در منطقه تأكيد نمود.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در خصوص بهره مندي از ظرفيت بخش خصوصی در حیطه مهارت آموزی مطالبي را ارائه نمود.
   1400/9/4 12:27    تعداد بازدید :  104

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 104
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )