ارتباط مستقیم با مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان
الزامات صدور پروانه تأسیس آموزشگاه آزاد در 3 روز
لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 16
بازدید امروز 4,093
بازدید دیروز 9,645
بازدید این ماه 278,499
بازدید کننده ماه قبل 231,457
بازدید ماه قبل 339,171
بازدید کل 41,979,942

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان خبر داد: ضرورت پیاده سازی الگوهای تقاضا محور در صنعت گردشگری و توریسم در شهرستان ورزنه...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، با هدف بررسی وضعیت اجرای آموزش های مهارتی در شهرستان ورزنه، نشستي با حضور آرش اخوان طبسی مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، جواد سلطانی فرماندار شهرستان ورزنه، عباس مهدیان معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل، ناصر علیزاده عضو شورای اسلامی شهر ورزنه  و اکبر توسلی سرپرست مركز آموزش فني و حرفه اي شهرستان ورزنه در محل دفتر مديرکل برگزار گرديد.
در اين نشست فرماندار ورزنه يكي از مشلكلات مهم مركز آموزش فني و حرفه اي شهرستان ورزنه را عدم وجود چارت سازمانی و کمبود نیروی انسانی برشمرد.
در ادامه آرش اخوان طبسی با تاكيد بر نگاه ویژه مجموعه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان به منطقه شرق، به خصوص شهرستان ورزنه، در خصوص پیگیری مسائل و مشکلات اداری و آموزشی مرکز ورزنه قول مساعدت داد.
وي در ادامه با اشاره به وجود محدودیت در منابع مالی و نیروی انسانی در خصوص تغییر در مدل ارائه آموزش های مهارتی از وضعیت کنونی به سمت تقاضا محور و مشارکتی مانند آموزش دوگانه، سیستم استاد شاگردی، استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و خیرین مهارتی توضیحاتی را ارائه نمود.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان با توجه به ظرفيت منطقه ورزنه در بحث گردشگری و صنعت توریسم خواستار اجرای یک برنامه مدون و کامل در این زمینه شد.

   1400/10/25 08:44    تعداد بازدید :  223

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 223
10/10 (تعداد آرا 1 نفر )