ارتباط مستقیم با مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان
الزامات صدور پروانه تأسیس آموزشگاه آزاد در 3 روز
لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 20
بازدید امروز 6,275
بازدید دیروز 7,720
بازدید این ماه 324,402
بازدید کننده ماه قبل 298,511
بازدید ماه قبل 367,965
بازدید کل 41,020,116

بخشدار بخش امامزاده بادرود: نقش اساسی آموزش در توسعه شهرها و روستاها، مهارت آموزی است...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، پیرو پیگیری آموزش روستایی در روستاهای بخش امامزاده بادرود و بررسی و رفع مشکلات شعبه شهری بادرود و فعالیت هرچه بیشتر در بخش آموزش های مهارتی ویژه مردم بخش، علی ترابیان رئيس مركز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نطنز به همراه شهبازیان مسئول شعبه بادرود با اسماعیل زاده بخشدار بخش امامزاده بادرود دیدار و گفتگو كردند.
در این دیدار ترابیان گزارشی از فعالیت های شعبه شهری بادرود در بحث آموزش و آزمون  ارائه و در ادامه بیان نمود: شعبه شهری بادرود در سال اخیر با حمایت های مرکز شهرستان در بحث آموزش فعالیت های بسیارچشمگیری داشته و دوره های آموزشی فراوانی برای مردم بخش برگزار شده است و  با راه اندازی سالن سنجش الکترونیک تمامی آزمون های آنلاین و عملی در بادرود برگزار میشود که این موضوع، مشکلات رفت و آمد و .... کارآموزان و آموزشگاهها به مراکز شهرستان را که دغدغه مردم شریف بخش امامزاده بادرود  بود مرتفع نمود .  
ترابیان خواستار مساعدت بیشتر بخشدار در بحث مکان شعبه بادرود ، آموزش در شهرخالدآباد و آموزش  روستایی و توجه بیشتر مجموعه اداری بخش امامزاده به آموزش های مهارتی گردید و اظهار امیدواری نمود که  این همدلی و همراهی در بین دستگاه ها سبب افزایش مهارت آموزی در بین افراد و افزایش مهارت در بین اقشار مختلف مردم جامعه شود.
اسماعیل زاده بخشدار بخش امامزاده بادرود بیان داشت: نقش اساسی آموزش در توسعه شهرها و روستاها را می توان ارتقای دانش فرهنگی، اجتماعی و تخصصی و افزایش مهارتها دانست.
وي افزود: ایجاد فرصتهای مناسب شغلی، افزایش تولید، افزایش درآمد و تقویت بنیه اقتصادی شهرها و روستاها و کاهش بیکاری و استفاده از عوامل رهاشده بیکار، از دیگر اثرات یک جریان آموزشی موفق می باشد .از میان انواع آموزشها، آموزشهای فنی و حرفه ای در مناطق شهری و روستایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.  با قاطعیت می توان گفت که آموزشهای فنی و حرفه ای در شهرها و روستاها، باعث تسریع روند توسعه خواهد شد.

   1400/10/27 11:47    تعداد بازدید :  88

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 88
10/10 (تعداد آرا 1 نفر )