ارتباط مستقیم با مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان
الزامات صدور پروانه تأسیس آموزشگاه آزاد در 3 روز
لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 14
بازدید امروز 11,089
بازدید دیروز 17,853
بازدید این ماه 342,862
بازدید کننده ماه قبل 260,673
بازدید ماه قبل 341,034
بازدید کل 41,107,246

عزم جدی وزارت مردم برای توسعه اقتصاد دانش‌بنیان در کشور

عزم جدی وزارت مردم برای توسعه اقتصاد دانش‌بنیان در کشوروزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تأکید کرد: وزارت مردم برای توسعه اقتصاد دانش‌بنیان در کشور عزم جدی دارد.
به گزارش  روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، «حجت‌الله عبدالملکی » در نشست مشترک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با معاونت علمی ریاست جمهوری با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۱ مقام معظم رهبری با عنوان «تولید، دانش‌بنیان، اشتغال آفرین»، گفت : توسعه کارآفرینی و اشتغال دانش‌بنیان محور اصلی اقدامات وزارت مردم در سال ۱۴۰۱ خواهد بود.
وی افزود: شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی «شستا» در سال جدید با رویکرد توسعه کمی و کیفی به حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان خواهد پرداخت.
عبدالملکی بیان کرد: در سال جدید در دبیرخانه هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی و صندوق‌های تابعه، معاونت دانش‌بنیان ایجاد و راه‌اندازی کردیم که مسئولیت آن سیاست‌گذاری کلان با محوریت حمایت و توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان‌ زیرمجموعه صندوق‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.
وی تصریح کرد: کارگروه دانش‌بنیان شورای عالی اشتغال با حضور وزیر تعاون، کار و احتماعی و معاون علمی ریاست جمهوری به صورت مستمر برگزار می‌شود.
عبدالملکی خاطر نشان کرد: تعامل دو سویه معاونت علمی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می‌تواند بستر مناسبی گسترش اقتصاد دانش‌بنیان فراهم کند.
«سورنا ستاری»، معاون علمی رئیس جمهوری در این نشست گفت: توسعه زیست‌بوم اقتصاد دانش‌بنیان با همکاری وزرات تعاون ، کار و رفاه اجتماعی پیگیری می‌شود.
وی افزود: توسعه علمی پروژه‌های پرچم دار و ملی در حوزه‌های شرکت‌های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نظارت بر عملکرد موسسات کاریابی اعزام به خارج و حمایت از طرح‌های نوآورانه کارآفرینان از جمله محورهای اصلی همکاری معاونت علمی رئیس جمهوری و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سال ۱۴۰۱ خواهد بود.
 
   1401/2/5 09:10    تعداد بازدید :  34

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 34
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )