ارتباط مستقیم با مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان
الزامات صدور پروانه تأسیس آموزشگاه آزاد در 3 روز
لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 23
بازدید امروز 11,024
بازدید دیروز 17,853
بازدید این ماه 342,797
بازدید کننده ماه قبل 260,673
بازدید ماه قبل 341,034
بازدید کل 41,107,181

نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی: لزوم توسعه آموزش های مهارتی به سمت تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، آرش اخوان طبسي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان به همراه جمعي از مسئولين اداره كل ضمن حضور در شهرستان مباركه با دكتر صالحي نماينده مردم مباركه در مجلس شوراي اسلامي، حسيني فرماندار شهرستان، رؤساي مراكز آموزش فني و حرفه اي شهرستان مباركه و مربيان مراكز ديدار و گفتگو كرد.
اخوان طبسي ضمن تبريك روز معلم و تجليل از زحمات ارزشمند مربيان مراكز، در خصوص معرفی و پياده سازي طرح آموزش دوگانه، صلاحیت حرفه ای مطالبي را عنوان و افزود: براي موفقیت در هر شغل، احراز شرایط صلاحیت شامل هم خوانی مهارت های لازم و تحصیلات ضروري است.
وي همچنین در خصوص بروز بودن مربیان گفت: اين امر باعث افزایش محبوبیت و رغبت به استفاده از آموزش های مهارتی بین صنایع، صنوف و کارآموزان مي باشد.
در ادامه دكتر صالحي نماینده مردم شهرستان مباركه در مجلس شوراي اسلامي، در خصوص لزوم استفاده از آموزشهاي مهارتی با توجه به شعار سال و حرکت به سمت تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین مطالبي را بيان نمود.
در ادامه فرماندار شهرستان مباركه نیز با اشاره به اهمیت مربی به عنوان نوک پیکان آموزش های فنی و حرفه ای ، به لزوم برنامه ریزی مناسب در همین راستا جهت تحقق شعار سال تاکید نمود.
اصغر ايرانپور رييس مركز شهرستان مباركه در خصوص اقدامات انجام شده در مرکز از جمله ساماندهی و برگزاری آزمون های اسنخدامی صنایع شهرستان، اجرای دوره های اموزشی بر اساس نیاز که منجر به اشتعال گردیده، همکاری با بخش خصوصی و آموزشگاههای آزاد در راستای آموزش حرفه های جدید در مرکز  گزارشي را ارائه نمود.
پروانه احمدی رييس مركز خواهران شهرستان مباركه نیز در خصوص آموزش های اجرا شده بر  اساس تقاضا و نیاز شهرستان از جمله کشاورزی، صنایع غذایی، صنایع پوشاک و صنایع دستی  مطالبي را عنوان كرد.


   1401/2/18 11:36    تعداد بازدید :  116

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 116
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )