ارتباط مستقیم با مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان
الزامات صدور پروانه تأسیس آموزشگاه آزاد در 3 روز
لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 6
بازدید امروز 3,365
بازدید دیروز 7,188
بازدید این ماه 268,166
بازدید کننده ماه قبل 227,534
بازدید ماه قبل 315,213
بازدید کل 43,039,371

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار می کند؛ نخستین جشنواره طراحی لباس همسان مهارتی

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار می کند؛ نخستین جشنواره طراحی لباس همسان مهارتی


معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از برگزاری نخستین جشنواره طراحی لباس همسان مهارتی در راستاي فرهنگ سازي و هویت سازمانی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، «غلامحسین حسینی نیا»، ترغیب و تشویق طراحان مهارتی برای ارائه ایده‌ها و طرح‌های نوین جهت دست‌یابی به الگوهای نوین در مد و لباس اداری، فراهم آوردن زمینه مناسب برای کشف، بروز و ظهور استعدادها و خلاقیت‌های نو، مرتبط با پوشاک و منسوجات هویت‌دار و ... را از مهمترین اهداف برگزاری این جشنواره عنوان کرد.
وی تصریح کرد: سازمان آموزش فنی و حرفه اي کشور به عنوان متولی اصلی آموزش هاي غیر رسمی و به منظور ایجاد و تقویت فرهنگ و هویت سازمانی، بهره مندي از آراء جمعی و ایده هاي نوآورانه در طراحی لباس فرم اداری ویژه خانم ها و آقایان، از تمامی علاقه مندان و طراحان دعوت می کند تا در این جشنواره مشارکت کنند.
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای، حفظ ارزش ها و شئونات اخلاقی کشور در طرح ارائه شده، همسو بودن و مطابقت با طرح های روز دنیا  و همخوانی با شاخص هاي فرهنگ عمومی و هویت بصري سازمان و جامعیت و خلاقیت و نوآوري و قابل پذیرش بودن برای همه فرهنگ ها و اقدام کشور را از شرایط و معیارهاي طراحی لباس همسان مهارتی عنوان کرد.
وی خلاقیت و نوآوري در طرح، تناسب رنگ و انتخاب صحیح پارچه از امتیازات طراحی خواند و افزود: طرح هاي انتخاب شده توسط داوران باید قابلیت تبدیل شدن به گسترده لباس و الگوي سایزبندي شده براي سایزهاي مختلف و دوخت را دارا باشد و هر طراح می تواند، سه طرح را جهت شرکت در مسابقه ارسال نماید.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اذعان داشت:  مالکیت مادي و معنوي طرح به سازمان آموزش فنی و حرفه اي کشور تعلق داشته و با ذکر نام طراح ثبت خواهد شد و سازمان به هر نحوکه صلاح بداند می تواند از طرح استفاده کند.
حسینی نیا با تأکید بر اینکه لباس باید به گونه اي طراحی شوند که از راحتی لازم براي استفاده حداقل 8 ساعت در روز برخوردار باشد، گفت: این جشنواره در دو قالب، لباس فرم سازمانی در قالب نیم تنه (بتل) مهندسی ویژه آقایان و مانتو فرم سازمانی، پوشش سر  و قد مانتو زیر زانو ویژه بانوان در نظر گرفته  شده است و پوشش سر باید به نحوي طراحی شود که روي مانتو قرار گیرد و البسه طراحی شده بایستی داراي محل درج ایتکت ( مگنتی – برچسبی ) به شکل مناسبی باشد.
            وی خاطرنشان ساخت: مقصود از لباس فرم سازمانی ، داشتن هویت سازمان آموزش فنی و حرفه اي در قالب بهره گیري از رنگ ، نشان سینه و.... می باشد .
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با بیان اینکه به طرح اول لوح تقدیر و یک سکه تمام بهار آزادي تعلق خواهد گرفت، افزود: متقاضیان میتوانند از تاریخ 10/4/1401 لغایت روز چهارشنبه 27/4 /1401 آثار خود را ارسال کنند و همچنین از طرح هاي دوم و سوم نیز به نحو مقتضی تقدیر می شود .
حسینی نیا در پایان اظهار داشت: طرح هاي ارسالی تا پایان تیر ماه 1401 داوري شده و نتایج مسابقه از طریق وبسایت و سایر کانال هاي اطلاع رسانی سازمان اعلام خواهد شد.
بر اساس این گزارش متقاضیان میتوانند جهت شرکت در مسابقه، آثار خود را در قالب فایل pdf و یا فایل JPG  به ابعاد 300 dpi به آدرس https://irantvto.ir/index.aspx?siteid=1&&siteid=1&&siteid=1&pageid=17569 ارسال نمایند.
لازم به ذکر است که تهیه عکس از لباس دوخته شده مدنظر نبوده و آثار ارسالی صرفاً باید در قالب طرح تهیه شده باشند.


   1401/4/18 12:44    تعداد بازدید :  153

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 153
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )