ارتباط مستقیم با مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان
الزامات صدور پروانه تأسیس آموزشگاه آزاد در 3 روز
لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 16
بازدید امروز 4,085
بازدید دیروز 9,645
بازدید این ماه 278,491
بازدید کننده ماه قبل 231,457
بازدید ماه قبل 339,171
بازدید کل 41,979,934

پیام مهارتی جواد شمسی پور فرماندار شهرستان چادگان به مناسبت هفته ملی مهارت

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، فرماندار شهرستان چادگان هفته ملی مهارت و ششم مرداد روز ملی "کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای" را تبریک گفت.
در سالی که با رهنمود های داهیانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به عنوان سال"تولید،دانش بنیان،اشتغال آفرین"نامگذاری شده است،توسعه و بسط آموزش های مهارتی با همت والا و بی شائبه همه دست اندر کاران عرصه آموزش های فنی و حرفه ای محقق می گردد.
بی تردید تلفیق دانش با مهارت و خلاقیت برای جوانان این مرز و بوم زمینه ساز اشتغال مولد و پایدار توام با کار آفرینی،تاثیر مهمی در رشد،توسعه اقتصادی و توانمند سازی منابع انسانی دارد.ضمن آنکه آموزش و پرورش به عنوان متولی رسمی آموزشهای فنی و حرفه ای رسالت اصلی آموزش مهارت های مورد نیاز بازار کار و تربیت نیروی کار ماهر و متخصص در بخش های مختلف صنعت،خدمات و کشاورزی را برعهده داشته و نقش بسزایی در توسعه پایدار کشورخواهد داشت.
توسعه آموزشهای فنی و حرفه ای در شرایط کنونی برای رشد اقتصادی ایران و به ویژه شتاب دهی به فرآیند تولید امری حیاتی است،زیرا سرمایه گذاریهای زیربنایی و افزایش ابزار و تجهیزات و به طور کلی سرمایه فیزیکی بدون سرمایه انسانی بلااستفاده مانده و یا به نحو اقتصادی و کارآمد مورد بهره برداری قرار نمی گیرد.
اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن روز ملی کار آفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای و هفته ملی مهارت از تلاش همه دست اندر کاران بویژه هنرآموزان،مدیران و عوامل اجرایی هنرستان ها،کارشناسان و به خصوص مدیریت مرکز فنی و حرفه ای  شهرستان در جهت ارائه خدمات ارزشمند،تشکر و قدردانی می نمایم.

   1401/5/8 11:14    تعداد بازدید :  48

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 48
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )