ارتباط مستقیم با مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان
الزامات صدور پروانه تأسیس آموزشگاه آزاد در 3 روز
لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 15
بازدید امروز 3,855
بازدید دیروز 9,645
بازدید این ماه 278,261
بازدید کننده ماه قبل 231,457
بازدید ماه قبل 339,171
بازدید کل 41,979,704

مدیر آموزش و پرورش شهرستان نطنز: نقش آموزش های فنی و حرفه ای در تقویت روحیه کارآفرینی در جوانان حائز اهمیت است

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، علی ترابیان رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نطنز در تکمیل این خبر افزود: در پنجمین روز از  هفته کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای، دکتر علیرضا غلامی مدیر آموزش و پرورش نطنز، خانم قاسمی معاون آموزشی، سلمانی کارشناس متوسطه با  ترابیان رئیس مرکز نطنز   پیرامون همکاری های مشترک آموزشی و توانمند سازی قشر دانش آموز  دیدار و گفتگو نمود.
در جریان این دیدار غلامی ضمن تبریک هفته ملی مهارت بیان نمود: زمانی که از اشتغال سخن به میان می آید منظور اشتغال کوتاه مدت نیست بلکه فراتر از آن ظرفیت سازی در جوانان برای سازگاری با مشاغل آینده است، بنابراین سهم عمده آموزش های فنی و حرفه ای  در نیل به اشتغال، نوآوری درفرآیندهای تولید و ارائه خدمات و همچنین ایجاد و تقویت روحیه کارآفرینی در جوانان بسیار حائز اهمیت خواهد بود.
وی گفت: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای  دارای اهمیت خاصی در نظام آموزشی است و ارتقاء و توسعه رشته های فنی و حرفه‌ای به نفع مردم و دوای بسیاری از دردها است در گستره وسیعی از انواع آموزش‌ها، آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و یا آموزش‌های مهارتی به دلیل ابعاد کاربردی و عملی بودنشان در ایجاد، تقویت و رشد قابلیت‌های انسانی سهم قابل توجهی را دارند. امروزه مراکز فنی و حرفه ای ظرفیتی بزرگ و شریکی قابل اطمینان و قوی برای مجموعه آموزش و پرورش می باشد.
ترابیان نیز ، در خصوص همکاری و تعاملات مشترک در سال جاری با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و ارائه راهکاری مناسب و نوین در بحث آموزش پیشنهاداتی را ارائه نمود و در خصوص بحث آموزش دانش آموزان کار و دانش ، طرح ایران مهارت، و ترغیب و تشویق دانش آموزان و خانواده هایشان به فراگیری مهارت های لازم و انجام نیازسنجی صحیح آموزشی از ایشان درخواست مساعدت نمود.

   1401/5/8 11:33    تعداد بازدید :  46

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 46
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )