ارتباط مستقیم با مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان
الزامات صدور پروانه تأسیس آموزشگاه آزاد در 3 روز
لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 17
بازدید امروز 4,218
بازدید دیروز 9,645
بازدید این ماه 278,624
بازدید کننده ماه قبل 231,457
بازدید ماه قبل 339,171
بازدید کل 41,980,067

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نطنز استان اصفهان: اجرای دوره های مهارتی نوین ویژه مددجویان کمیته امداد امام (ره)

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، علی ترابیان رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نطنز در تکمیل این خبر افزود: در ششمین روز از  هفته کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای، خطیری رئیس کمیته امداد امام خمینی ره نطنز به همراه کارشناس آموزشی در مرکز نطنز حضور یافت.
خطیری در این دیدار بیان نمود: آموزش فنی و حرفه ای رکن اصلی موفقیت در اشتغالزایی مددجویان محسوب می شوند. سیاست کمیته امداد مبنی بر توانمندسازی شغلی مددجویان باهدف ایجاد شغل پایدار و ارتقاء درآمد و رشد اقتصادی مددجویان میباشد. که در این راه مراکز آموزش فنی و حرفه ای یکی از ارکان مهم و اصلی جهت همکاری با کمیته امداد است
وی با اشاره به اینکه دوره‌های آموزشی و مهارتی بر اساس استعداد سنجی و برحسب علاقه مددجویان و نیاز بازار کار برگزار می‌شود افزود: در سال گذشته با همکاری مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان توانستیم دوره های  آموزشی کارآفرینی، روش های نوین کسب و کار، دوره های صنایع دستی و هنری و پرورش قارچ و رایانه و .... را  برای حدود 180 نفر از مددجویان تحت پوشش برگزار نماییم.
ترابیان نیز ضمن ابراز خرسندی از همکاری و تعامل دو ارگان در راه پیشرفت و توانمند سازی قشر مددجویان بیان نمود: در راستای تفاهم نامه  سازمان و همچنین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای با کمیته امداد امام خمینی (ره)  آماده برگزاری و همکاری در بحث آموزش های مهارتی به جامعه هدف کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان در قالب مراکز دولتی و آموزشگاههای آزاد هستیم و این مقوله مستلزم نیازسنجی آموزشی و شناسایی شغل و شایستگی‌های مورد نیاز مددجویان و اعلام اولویت‌ها به مراکز آموزش فنی و حرفه ای میباشد تا با برنامه ریزی دقیق دوره های آموزشی مورد  نیاز بازار کار برای آنها برگزار و منجر به خودکفایی و اشتغال مددجویان گردد .
در ادامه پیرامون کمیته اشتغال شهرستان، آموزش های دوگانه و کارآموزی در محیط کار واقعی مددجویان، اعطای تسهیلات جهت اشتغال به دارندگان مدارک فنی و حرفه ای، راهبران شغلی مطالبی بیان گردید.

   1401/5/10 10:51    تعداد بازدید :  37

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 37
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )