ارتباط مستقیم با مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان
الزامات صدور پروانه تأسیس آموزشگاه آزاد در 3 روز
لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 7
بازدید امروز 58
بازدید دیروز 5,129
بازدید این ماه 182,423
بازدید کننده ماه قبل 161,639
بازدید ماه قبل 255,416
بازدید کل 44,016,678

آغاز توسعه «نهضت مهارت آموزی» برای کارکنان و خانواده کارکنان شاغل و بازنشسته سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

آغاز توسعه «نهضت مهارت آموزی» برای کارکنان و خانواده کارکنان شاغل و بازنشسته سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشوربا هدف توسعه فرهنگ مهارت آموزی و ارتقای منزلت اجتماعی کارکنان شاغل و بازنشسته و خانواده آنان توسعه «نهضت مهارت آموزی» با همکاری کانون انجمن های صنفی کارفرمایی آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای کشور آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، تفاهم نامه همکاری آموزشی  «نهضت مهارت آموزی برای کارکنان و خانواده کارکنان شاغل و بازنشسته»  به امضای امیر میمنت آبادی، معاون توسعه مدیریت و منابع؛ محمدرضا شاه پسند،  معاون آموزش سازمان و سید اشرفی، رئیس هیأت مدیره کانون انجمن های صنفی کارفرمایان آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای رسید.
بنابراین گزارش، هدف از انعقاد این تفاهم نامه، توسعه فرهنگ مهارت آموزی، ارتقای منزلت اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی کارکنان شاغل و بازنشسته و خانواده آنان با همکاری کانون انجمن هاب صنفی کارفرمایی آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای کشور که دارنده مجوز فعالیت از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستند، در قالب ارائه خدمات مهارتی با بکارگیری از ظرفیت آموزشگاه های آزاد در سراسر کشور عنوان شده است.
بر اساس این گزارش، در این تفاهم نامه مهارتی با تأکید بر آموزش های مهارت محور اشتغال زا (اشتغال پایدار) برای توانمند سازی جامعه هدف، کانون انجمن های صنفی کارفرمایی آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای کشور متعهد شد با استفاده از تمامی ظرفیت های کانون در اجرای برنامه های مهارت آموزی به ویژه اعمال تخفیف: حداقل 50 دصد برای کارکنان شاغل و بازنشسته و خانواده آنان را در چارچوب مفاد تفاهم نامه اجرایی نماید.
شایان ذکر است دستورالعمل اجرایی این تفاهم نامه پس از نهایی شدن تصمیمات کمیته راهبری مشترک و کسب مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح، برای بهره برداری ذینفعان اعلام می گردد.
   1401/6/3 11:41    تعداد بازدید :  322

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 322
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )