ارتباط مستقیم با مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان
الزامات صدور پروانه تأسیس آموزشگاه آزاد در 3 روز
لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 28
بازدید امروز 3,030
بازدید دیروز 7,980
بازدید این ماه 277,062
بازدید کننده ماه قبل 219,791
بازدید ماه قبل 308,668
بازدید کل 43,003,015

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نطنز استان اصفهان: برگزاری سمینار روش های نوین کسب و کار و کارآفرینی برای 90 متقاضی روستایی شهرستان

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، علی ترابیان رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نطنز در تکمیل این خبر افزود: در راستای  توانمند سازی افراد  ساکن روستا و  معرفی کسب و کارهای زودبازده و بالابردن توانایی مهارتی و اختصاص تسهیلات و  ایجاد اشتغال، تفاهم نامه ای  با بنیاد برکت در شهرستان نطنز منعقد گردید .
ترابیان در این خصوص افزود: توسعه آموزش های فنی و حرفه ای برای ایجاد شغل در مناطق روستایی و کمک به ایجاد فرصت شغلی جدید و احیاء مشاغل خانگی روستاییان با هدف اشتغال زایی از اهداف مهم فنی و حرفه ای می باشد. آموزش و ارتقای مهارت روستاییان از عوامل اساسی و مهم در تقویت و پایداری توسعه روستایی است و ساکنان روستاها می توانند از طریق آموزش های مهارتی در جهت راه اندازی کسب و کار و مشاغل خانگی باهدف اشتغال زایی اقدام نمایند. ارتقای سطح مهارتی روستاییان می بایست به گونه ای باشد که آنها را به سوی بهینه سازی روش های تولیدی و بهره وری از امکانات موجود سوق دهد.
در مرحله اول این تفاهم نامه مقرر گردید افراد مستعد ایجاد مشاغل خانگی  توسط بنیاد برکت شناسایی و آموزش های مهارتی را سپری و پس از دریافت گواهینامه مهارت با اعطای تسهیلات توسط بنیاد، زمینه ساز ایجاد  اشتغال در حرفه های مختلف باشند.
ضمنا سمینار و کارگاههای آموزشی روش های نوین کسب و کار و کارآفرینی جهت 90 نفر از متقاضیان روستایی شهرستان در بخش امامزاده بادرود برگزار گردید.


   1401/7/4 08:50    تعداد بازدید :  122

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 122
10/10 (تعداد آرا 1 نفر )