ارتباط مستقیم با مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان
الزامات صدور پروانه تأسیس آموزشگاه آزاد در 3 روز
لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 14
بازدید امروز 2,521
بازدید دیروز 7,980
بازدید این ماه 276,553
بازدید کننده ماه قبل 219,791
بازدید ماه قبل 308,668
بازدید کل 43,002,506

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس صورت گرفت: تجلیل از خانواده معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و رزمنده اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان...

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان، درراستای گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور آرش اخوان طبسی مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان، احمدرضا منتظری معاون اداری و پشتیبانی وفرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید هادی توسلی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان، محمدرضا مصلحی مسئول امورمراکز و امورایثارگران اداره کل، سید کاظم تجویدی مسئول ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل از جمعی از خانواده های معظم شهدا ، جانبازان، ایثارگران ورزمنده اداره کل با اهداء لوح سپاس تقدیر شد.
دراین جلسه آرش اخوان طبسی بیان داشت: شهادت فنا شدن انسان برای نیل به سرچشمه نور و نزدیک شدن به هستی مطلق است. فرهنگ ملت ما، فرهنگ شهادت است. ملت ما، شهادت را نه پایان زندگی، که اوج کمال انسانی و بلندترین نقطه عروج روح آدمی می داند. شهادت برای ملت ایران اسلامی، یعنی انتخاب خدا به جای خود، یعنی فدا کردن خود و رسیدن به خدا، یعنی سودمندترین معامله در بازار دنیا، معامله جسم خاکی در برابر رضایت الهی و یعنی رها کردن دنیای گذرا و رسیدن به بقا و جاودانگی. این باوری است که ملت ژرف نگر و حقیقت بین ایران در درون خود یافته است و همین باور متعالی است که رمز پیروزی ایران اسلامی در برابر همه ابرقدرت های جهان به شمار می آید.
مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان ادامه داد: شهیدان هشت سال دفاع مقدس، جوانان و نوجوانانی از میان ما بودند که با از خود گذشتگی، آن همه ایثارگری را به تصویر کشیدند و یک هدف والای آسمانی این قدرت را به آنان داد که مردانه در برابر گلوله های دشمن سینه سپر کنند و همین قدرت الهی بود که یاری شان کرد تا در برابر همه قدرت های جهان بایستند . در درون آنها عشق به هدفی موج می زد که پاسداری از آن ، از جان شیرین ، شیرین تر بود .
وی گفت: بی‌تردید والدین شهدا به عنوان اسوه‌‌های مقاومت که ارزشمندترین سرمایه‌های خود را در مسیر کسب رضای الهی و پاسداری از انقلاب و میهن اسلامی نثار کردند، الگویی ماندگار در فرهنگ ایثار و شهادت به شمار می‌روند.

   1401/7/6 11:36    تعداد بازدید :  207

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 207
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )