تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 11
بازدید امروز 13,249
بازدید دیروز 23,597
بازدید این ماه 649,435
بازدید کننده ماه قبل 115,092
بازدید ماه قبل 179,536
بازدید کل 27,243,599

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان : همکاری بین دستگاهی و مسئولین سیاستگذار می تواند در کاهش بیکار و اشتغال پایدار در کشور تاثیرگذار باشد ...

به گزارش عبدالرضا گلابي، نايب رئيس كانون انجمن هاي صنفي استان اصفهان، در جلسه اي كه به ميزباني نماينده مردم اين شهرستان در مجلس شوراي اسلامي و انجمن صنفي كارفرمايي آموزشگاه هاي فني و حرفه اي شهرستان شهرضا برگزار گرديد، ابوطالب جلالي مدير كل به همراه معاون اداري و پشتيباني اداره كل در مراسم تجليل از معلمان شهرستان شهرضا در كنار دكتر حيدرپور نماينده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شوراي اسلامي حضور يافت .
جلالي در سخنراني خود ضمن تبريك فرا رسيدن ايام گراميداشت هفته معلم به پديده شوم بيكاري بعنوان يكي از دغدغه هاي مسئولين و خانواده ها اشاره كرد و گفت : با حمايت هاي نماينده مردم شهرستان هاي شهرضا و دهاقان در مجلس شوراي اسلامي ارائه آموزشهاي مهارتي در اين شهرستان ها فرهنگ سازي و گسترش پيدا كرده است .
وي در ادامه خواستار توجه قانون گذاران به سهم آموزشهاي مهارتي در بودجه كل كشور گرديد و اظهار داشت : تعامل و همكاري بين دستگاهي و مسئولين سياستگذار مي تواند در كاهش بيكاري و اشتغال پايدار در كشور تاثيرگذار باشد .
در پايان اين مراسم با حضور نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي ، فرماندار و مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان از زحمات مربيان و مديران آموزشگاه هاي آزاد شهرستان با اهدا لوح تقدير، تجليل شد . 
 

   1393/2/15 14:00    تعداد بازدید :  1561

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1561
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )