تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 17
بازدید امروز 23,151
بازدید دیروز 25,353
بازدید این ماه 770,503
بازدید کننده ماه قبل 115,731
بازدید ماه قبل 166,773
بازدید کل 27,395,286

استفاده حداکثری از ظرفیت های مراکز آموزش فنی و حرفه ای در مدل جدید "مهارت آموزی با نگاه آموزش، تولید، بازاریابی و فروش ...

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان طي نشست با دكتر ابوترابي، نماينده مردم شهرستان نجف آباد ، تيران و كرون از اقدامات انجام شده در تقويت مراكز آموزش فني و حرفه اي حوزه انتخابيه نماينده مجلس به مدل جديد مهارت آموزي كه در آن فرآيند آموزش تا مرحله توليد و فروش مورد نظارت و توجه قرار مي گيرد مطالبي را عنوان نمود.
جلالي بهره گيري حداكثري از ظرفيت هاي بلااستفاده به ويژه در قالب مشاركت با بخش غيردولتي به نحوي كه مكان هاي مورد نظر بتوانند نيازهاي مهارتي جوانان را تأمين و در ادامه نيز به مدت تعيين شده محل شغلي براي فرد نيز باشد به طرح هاي مشترك با بخش غيردولتي در حوزه سنگ هاي قيمتي و نيمه قيمتي ، بيوتكنولوژي، سنگ هاي ساختمان و مشاركت با گروه صنعتي انتخاب اشاره و آموزش هاي منجر به توليد بازاريابي و فروش را مهم برشمرد.
در ادامه ابوترابي نماينده مجلس نيز اقدامات صورت پذيرفته را نياز منطقه و يك ضرورت در كاهش نرخ بيكاري دانسته و در پايان با اهداء لوح تقدير به مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان از برنامه هاي اين دستگاه تقدير نمود.
   1393/2/27 13:48    تعداد بازدید :  1515

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1515
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )