لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
اوقات فراغت با طعم مهارت
دفترچه ثبت نام الکترونیکی آزمونهای داوطلبان آزاد (ادواری)
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 19
بازدید امروز 15,886
بازدید دیروز 14,820
بازدید این ماه 311,120
بازدید کننده ماه قبل 194,106
بازدید ماه قبل 274,111
بازدید کل 36,143,928

دکتر پرند معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در برنامه زنده تلویزیونی صبح اصفهان : کلید اشتغال پایدار کسب آموزش های مهارتی است...

كوروش پرند معاون وزير تعاون كار و رفاه اجتماعي و رئيس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور گفت : برنامه هاي آموزشي اين سازمان در راستاي ايجاد شغل از قبل از مرحله توليد پايه ريزي شده و تا مرحله بازاريابي و فروش ادامه دارد .
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ، دكتر پرند رئيس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در ادامه سفر به اصفهان در برنامه زنده تلويزيوني صبح اصفهان حضور يافت و برنامه هاي آموزشي مهارتي را در حوزه هاي مختلف تشريح كرد .
وي با اشاره به برگزاري همايش تاثير آموزش هاي مهارتي در حوزه صنعت و توليد در اصفهان اظهار داشت : آموزش هاي فني و حرفه اي در اين حوزه و خصوصا اشتغال پايدار نقش كليدي دارد.
پرند در پاسخ به سوال مجري پيرامون برنامه سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور در فاصله بين صنعت و آموزش گفت : در بخش توليد مراحل قبل از توليد كه همان طراحي و تهيه مواد اوليه است تا بعد از توليد كه بازاريابي و فروش هست بصورت حلقه هاي زنجير برنامه ريزي آموزشي و تدوين استاندارد انجام شده كه توجه به تك تك اين حلقه ها در طي شدن پروسه اشتغال بسيار حائز اهميت است .
سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در تمامي راهبردهاي بسته سياستي اجرايي اشتغال كشور برنامه آموزشي دارد
معاون وزير تعاون ، كار و رفاه اجتماعي در خصوص سياست هاي كلان حوزه ايجاد اشتغال كشور گفت : امسال در بسته سياستي اجرايي اشتغال كشور كه توسط شوراي عالي اشتغال تصويب شده ، حفظ و صيانت از نيروي كار و توسعه اشتغال پايدار هدف اصلي قرار گرفته است .
وي افزود : در اين بسته پانزده راهبرد مباحث اساسي در حوزه اشتغال از جمله تقويت مديريت و سياستگذاري در بازار كار ، بهبود نظام اطلاعات بازار كار ، پايدارسازي كسب و كارهاي خوب و كوچك ، توسعه مشاغل خانگي ، افزايش انعطاف در بازار كار و ... است كه سازمان آموزش فني و حرفه اي در تمامي اين راهبردها در حوزه آموزشهاي مهارتي برنامه ريزي كرده است .
پرند بيان داشت :‌ در اين بسته در حوزه توسعه كارآفريني و مشاغل نو ، مشاغل سبز و انرژي هاي تجديد پذير شناسايي و استانداردهاي آموزشي تدوين شده است .
رئيس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور گفت :‌ در پنج گروه سنگهاي قيمتي ،‌ پوشاك ، گياهان داروئي ، برند سازي و بازاريابي و قاليبافي بصورت حرفه اي در مبحث آموزش و اشتغال سريع  در حال فعاليت هستيم .  
وي در پايان اين برنامه به همه جوانان در استفاده از آموزش هاي مهارتي در 700 مركز دولتي و 13500 مركز خصوصي در سطح كشور توصيه كرد و افزود : كليد اشتغال پايدار كسب حداقل يك مهارت و آموزش هاي فني و حرفه اي است . 
   1393/3/29 11:23    تعداد بازدید :  3051

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 3051
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )