ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 12
بازدید امروز 27,526
بازدید دیروز 31,810
بازدید این ماه 979,485
بازدید کننده ماه قبل 737,731
بازدید ماه قبل 813,964
بازدید کل 28,537,640

کوروش پرند معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در اصفهان: زنان خانه‌دار، دانشجویان، دانش‌آموزان، بیکاران و سربازان و حتی زندانیان جامعه هدف این سازمان در بحث ارائه آموزش‌های مهارتی هستند...

سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور ، با اجراي الگوي جديد آموزش ، توليد ، بازاريابي و فروش حلقه جديدي در زنجيره اشتغالزايي بين كارگر و كارفرما ايجاد خواهد كرد . 
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان ، دكتر پرند معاون وزير تعاون ، كار و رفاه اجتماعي و رئيس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در جمع روساي مراكز ، كاركنان و مربيان اين اداره كل با اشاره به نمونه اجرايي و موفق طرح آموزش ، توليد ، بازاريابي و فروش در مركز اشتهارد استان البرز اظهار داشت : يكي از چالش هاي اساسي كه نه تنها كشور عزيزمان بلكه همه كشورهاي جهان با آن مواجه هستند اشتغال و رفع بيكاري است كه در حال حاضر با اجراي اين الگوي جديد آموزشي توسط سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور سرمايه گذاري در اين حوزه معنا پيدا كرده و دولت نيز روي آن حساب باز كرده است .
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور تصریح کرد: در بسته سياستي اجرايي اشتغال كشور كه توسط شوراي عالي اشتغال تصويب شده ، حفظ و صيانت از نيروي كار و توسعه اشتغال پايدار هدف اصلي قرار گرفته است و در اين بسته پانزده راهبرد مباحث اساسي در حوزه اشتغال از جمله تقويت مديريت و سياستگذاري در بازار كار ، بهبود نظام اطلاعات بازار كار ، پايدارسازي كسب و كارهاي خوب و كوچك ، توسعه مشاغل خانگي ، افزايش انعطاف در بازار كار و ... است كه سازمان آموزش فني و حرفه اي در تمامي اين راهبردها در حوزه آموزشهاي مهارتي برنامه ريزي كرده است.
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور تصریح کرد: زنان خانه‌دار، دانشجویان، دانش‌آموزان، بیکاران و سربازان و حتی زندانیان جامعه هدف این سازمان در بحث ارائه آموزش‌های مهارتی هستند.
به گفته پرند، کارکنان سازمان‌ها، شهرک‌های صنعتی و ادارات مختلف دیگر جامعه هدف سازمان فنی و حرفه‌ای در بحث فراگیری آموزش‌های مهارتی به منظور ارتقا سطح عملکردی هستند.
پرند حضور موثر در عرصه‌های بین‌المللی را از دیگر اولویت‌های این سازمان عنوان کرد و بیان داشت: حضور موثر در عرصه بین‌المللی را تعریف کرده‌ایم و در کشور حتی در دیپلماسی که ابزاری برای کمک به دیپلماسی عمومی، اقتصادی و هسته‌ای است ورود پیدا کرده‌ایم.
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور خاطرنشان کرد: با این کار به دنبال آن هستیم که تکنولوژی و فناوری خود را به سایر کشورهای جهان انتقال دهیم.
وي در ادامه پيرامون قانون تسري فوق العاده خاص كاركنان ، روند اجراي طرح تبديل وضعيت مربيان حق التدريس ، افزايش نرخ دستمزد مربيان حق التدريس غير رسمي و ... مطالبي را مطرح كرد .
   1393/3/31 14:09    تعداد بازدید :  2447

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2447
5.5/10 (تعداد آرا 20 نفر )