خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 15
بازدید امروز 12,802
بازدید دیروز 22,490
بازدید این ماه 987,556
بازدید کننده ماه قبل 675,452
بازدید ماه قبل 738,919
بازدید کل 34,070,708

دکتر ایرانپور نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی : توسعه بخش غیردولتی و توجه به مشکلات مهارتی کشور از موضوعات قابل توجه نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی می باشد...

در آستانه گراميداشت هفته مهارت نشست مشترك موسسين ، مديران آموزشگاه هاي آزاد و كاركنان مركز آموزش فني و حرفه اي مباركه با حضور دكتر ايرانپور نماينده مردم شهرستان در مجلس شوراي اسلامي صورت پذيرفت .
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان ، اصغر ايرانپور رئيس مركز مباركه اظهار داشت : طي هماهنگي هاي صورت گرفته و با هدف تشريح فعاليت ها و كاركردهاي آموزش هاي مهارتي در بخش دولتي و غيردولتي ، نشست مشترك موسسين ، مديران آموزشگاه هاي آزاد و كاركنان مركز با دكتر ايرانپور نماينده مردم شهرستان در مجلس شوراي اسلامي برگزار شد .
در اين نشست ابتدا رئيس مركز و نماينده انجمن صنفي آموزشگاه هاي آزاد شهرستان پيرامون ظرفيت هاي آموزشي منطقه ، قابليت هاي اقتصادي و فرصت هاي شغلي مطالبي را مطرح و سپس به چالشهاي موجود و پيش روي مهارت آموزي پرداختند .
در ادامه جلالي مدير كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان ضمن قدرداني از حمايتهاي دكتر ايرانپور از طرحها و لوايح ارائه گرديده مربوط به سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور در مجلس به تشريح فعاليت هاي سازمان در ايجاد فرصت هاي شغلي و تعديل نرخ بيكاري مطالبي را عنوان كرد.
وي در ادامه از نماينده شهرستان جهت تجديدنظر در توزيع اعتبار فصل آموزشي كشور در سال 1393 و اهميت به بخش آموزش هاي فني وحرفه اي خواستار توجه ويژه به اين حوزه مهم شد.
جلالي با برشمردن چالشهاي ناشي از كم توجهي به حوزه مهارت آموزي كشور و حركت هاي پرشتاب كشورهاي تراز اول اقتصادي با استفاده از نسخه آماده سازي نيروي كار از دالان مهارت آموزي ، راهكار تعديل نرخ بيكاري در كشور بخصوص در شرايط فعلي را توجه به گسترش آموزشهاي فني وحرفه اي دانست .
مدير كل در بخش ديگري از سخنانش نحوه ارائه آموزش هاي توليد محور را تشريح كرد و گفت : با حمايت نمايندگان مردم در مجلس شوراي اسلامي اينگونه آموزشها مي تواند در قالب مدل هاي رشد و انكيباتوري باعث ايجاد ، تثبيت و استمرار شغل جوانان جوياي بكار شود .
در اين نشست دكتر ايرانپور با نام بردن ظرفيت هاي شغلي در استان و استقرار واحد صنعتي در شهرستان مباركه ضمن اشاره به ظرفيت هاي آموزشي دولتي ، حضور پر رنگ آموزشگاه هاي آزاد را موثر دانسته و گفت : از طرحهاي حمايتي حوزه هاي دولتي و غيردولتي ارائه شده در مجلس توسط سازمان دفاع خواهند كرد .
دكتر ايرانپور تلاشهاي بي شائبه مديريت و تعاملات مقام عالي وزارت تعاون كار و رفاه اجتماعي همچنين رياست سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور را با مجلس از نقاط برجسته اين وزارت خانه و عاملي بر توجه ويژه نمايندگان مردم در مجلس به اين حوزه دانستند .
در پايان اين نشست با اهدا لوح تقدير از تعدادي مديران آموزشگاه هاي آزاد تقدير شد .
   1393/4/26 12:30    تعداد بازدید :  858

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 858
5.9/10 (تعداد آرا 11 نفر )