ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 10
بازدید امروز 28,149
بازدید دیروز 31,810
بازدید این ماه 980,108
بازدید کننده ماه قبل 737,731
بازدید ماه قبل 813,964
بازدید کل 28,538,263

17 مرداد ماه امسال صورت می‌گیرد: برگزاری دومین دوره آزمون‌های ادواری امسال در اصفهان...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان ، مسعود دانشمند رئيس اداره سنجش و ارزشيابي مهارت با اشاره به برگزاری آزمون‌های ادواری در فنی و حرفه‌ای اظهار کرد: هر ساله این آزمون‌ها در استان اصفهان هم‌زمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.
وی به برگزاری آزمون‌های ادواری به صورت فصلی اشاره کرد و ادامه داد: برگزاری آزمون‌های ادواری در هر سال در چهار دوره صورت می‌گیرد که در سال جاری تاکنون یک دوره آن در فصل بهار برگزار شده است.
رئیس اداره سنجش اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان با تاکید بر اینکه تابستان امسال نیز دومین دوره این آزمون‌ها در استان برگزار می‌شود، تصریح کرد: 17 مرداد ماه دومین دوره آزمون‌های ادواری سال جاری در 14 حوزه آزمونی به صورت همسان و هماهنگ با سراسر کشور در استان اصفهان برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه ثبت‌نام دومین دوره آزمون‌های ادواری امسال از 11 تا 21 تیر ماه صورت گرفته است، اضافه کرد: هر ساله بیشتر شرکت‌کنندگان در این آزمون‌ها مربوط به شهر اصفهان هستند.
دانشمند با اشاره به اینکه نتایج آزمون کتبی در روز 25 مرداد ماه امسال از طریق سامانه اینترنتی advari.irantvto.ir اعلام مس‌شود، تاکید کرد: قبول‌شدگان این آزمون باید برای تشکیل پرونده از 25 مرداد ماه تا یکم شهریور ماه به ادارات فنی و حرفه‌ای شهرستان محل آزمون خود مراجعه کنند.
وی با تاکید بر اینکه عدم مراجعه داوطلبان به ادارات فنی و حرفه‌ای برای تشکیل پرونده سبب باطل شدن نمره کتبی آنها می‌شود، افزود: یک قطعه عکس سه در چهار، اصل و تصویر شناسنامه، اصل و تصویر کارت ملی، اصل و تصویر مدرک تحصیلی، اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت پزشکی یا گواهی اشتغال به کار و اصل و تصویر گواهینامه مهارت از مدارک مورد نیاز برای تشکیل پرونده قبول‌شدگان در آزمون کتبی آزمون‌های مهارتی است.
رئیس اداره سنجش اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان با بیان اینکه اتباع بیگانه نیز باید اصل و مجوز اقامت خود را برای تشکیل پرونده ارائه بدهند، گفت: برخی از رشته‌ها نیز ستاره‌دار هستند که متقاضیان در این رشته‌ها باید مدارک مستند مبنی بر مردود شدن در آزمون‌های پیشین را به همراه یک پوشه به اداره فنی و حرفه‌ای شهرستان محل آزمون خود ارائه بدهند.
وی با اشاره به اینکه در اصفهان حدود 83 حرفه آزمون برای شرکت متقاضیان در آزمون‌های ادواری امسال وجود دارد، اظهار کرد: در نخستین دوره آزمون‌های ادواری امسال 2هزار و 300 نفر در سطح استان شرکت کرده بودند که حدود 70 درصد از آنها در این آزمون پذیرفته شدند.
دانشمند ادامه داد: پذیرفته‌شدگان مرحله نهایی پس از قبول شدن در آزمون عملی باید به منظور پرداخت هزینه صدور گواهینامه به سامانه ادواری مراجعه کرده و هزینه صدور گواهینامه به مبلغ 3هزار تومان را تا تاریخ 28 شهریور ماه امسال پرداخت کنند و در صورت عدم پرداخت این هزینه گواهینامه‌ای برای این افراد صادر نمی‌شود.
   1393/4/26 11:38    تعداد بازدید :  2585

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2585
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )