ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 14
بازدید امروز 26,758
بازدید دیروز 32,015
بازدید این ماه 993,447
بازدید کننده ماه قبل 725,701
بازدید ماه قبل 808,655
بازدید کل 28,692,445

آیت ا.. مظاهری مرجع عالیقدر و زعیم حوزه علمیه اصفهان : در شرایط کنونی که جامعه از بیکاری رنج می برد ، نقش مهارت آموزی مقدس است...

در ايام گراميداشت هفته مهارت و كارآفريني مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان به اتفاق مسئولين با حضرت آيت ا... مظاهري ، رئيس حوزه علميه اصفهان ديدار كردند .
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه­اي استان اصفهان : ابوطالب جلالي مدير كل ضمن ارائه گزارش از ظرفيت هاي آموزش فني و حرفه اي و نقش آن در ايجاد فرصت هاي شغلي و كمك به جوانان در دسترسي به مشاغل مورد دلخواه به تشريح برنامه هاي اداره كل پرداخت .
حضرت آيت اله مظاهري زعيم عاليقدر حوزه علميه اصفهان با ارزشمند شمردن فعاليت ها و برنامه هاي مهارت آموزي ، تاكيد به شناخت و عمل به وظيفه را از اولويت هاي برنامه هاي مسئولين قلمداد نموده و اين مهم را از مناسب ترين  راه حل ها در برطرف شدن مشكلات جامعه دانست .
ايشان اشاره كرد : در صورت اهميت بيشتر مسئولين به حرفه آموزي پس از انقلاب مطمئنا در حال حاضر با چالشهاي كمتري در حوزه اشتغال مواجه بوده ايم .
آيت اله مظاهري ضمن مقدس شمردن مهارت آموزي در شرايط فعلي كه بيكاري بحران محسوب مي گردد از گزارش كامل و اقدامات همچنين برنامه هاي پيش روي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان قدرداني كرد .
   1393/5/13 14:32    تعداد بازدید :  1433

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1433
5.9/10 (تعداد آرا 11 نفر )