ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 11
بازدید امروز 20,682
بازدید دیروز 30,378
بازدید این ماه 980,498
بازدید کننده ماه قبل 719,414
بازدید ماه قبل 801,142
بازدید کل 28,625,030

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان در برنامه زنده رادیویی "زاویه" : برای پاسخ‌گویی به مطالبات جوانان فلسفه شکل‌گیری آموزش‌های مهارتی است...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ، در راستاي برنامه هاي گراميداشت هفته مهارت و روز ملي كارآفريني و آموزشهاي فني و حرفه اي ، ابوطالب جلالي با حضور در برنامه زنده راديويي "زاويه" از صداي اصفهان با اشاره به اهميت مقوله كار و توانمندسازي نيروي انساني اظهار داشت : در استان اصفهان بواسطه وجود ظرفيت هاي خوب با نگاه آمايش سرزمين در هر شهرستان بايد آموزشهاي مهارتي مطابق نياز شغلي هر شهرستان ارائه شود .
وی با اشاره به اینکه طي سال جاري سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور در راستای انجام برنامه‌هایی در زمینه مقوله اقتصاد مقاومتی به عنوان یکی از مهم‌ترین مطالبات رهبر معظم انقلاب اقدام می‌کند ، ادامه داد: پاسخ‌گویی به مطالبات جوانان به عنوان اصل، اساس و فلسفه شکل‌گیری آموزش‌های مهارتی تلقی می‌شود.
جلالی با بیان اینکه برنامه‌ریزی در حوزه اشتغال در صدر کار‌ها قرار دارد، تاکید کرد: آموزش‌های مهارتی به عنوان یکی از مؤلفه‌های اصلی ایجاد اشتغال برای افراد تلقی می‌شود.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان با تاکید بر اینکه ششم مرداد ماه در تقویم رسمی کشور به عنوان روز ملی مهارت و کار‌آفرینی نام‌گذاری شده است، تصریح کرد: مباحث مربوط به اقتصاد مقاومتی، دیپلماسی مهارت و موارد دیگر از نام‌گذاری‌های در نظر گرفته شده برای هفته ملی مهارت است.
وی با اشاره به اینکه تلاش کرده‌ایم که آموزش‌های مهارتی متناسب با نیاز‌های جوانان و نیاز‌های شغلی روز جامعه به افراد ارائه شود، تصریح کرد: 54 مرکز ثابت آموزش فنی و حرفه‌ای در استان اصفهان امر ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را به افراد انجام می‌دهند.
وی با اشاره به اینکه بخشی از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای آموزش شاغلان است که همواره تأکید می‌شود که این آموزش‌ها متناسب با نیاز بازار کار و تکنولوژی‌های روز جامعه ارائه می‌شود، تأکید کرد: بیش از 100 حرفه شغلی در حوزه صنعت ساختمان داریم و تمام افراد فعال در حوزه مباحث ساختمان باید با دریافت آموزش‌های مهارتی در این حوزه در راستای کیفی شدن مباحث مربوط به این صنعت تلاش کنند.
مدير كل در اين گفتگوي راديويي به سوالات تلفني شنوندگان پاسخ گفت .
   1393/5/16 08:31    تعداد بازدید :  2490

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2490
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )