تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 7
بازدید امروز 5,890
بازدید دیروز 41,900
بازدید این ماه 950,203
بازدید کننده ماه قبل 754,639
بازدید ماه قبل 826,248
بازدید کل 28,422,386

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان در برنامه تلویزیونی گفتگوی هفته : اصلی ترین رسالت ما با نگاه تقاضا محوری درک درست از قابلیت ها ، مزیت ها و فرصت های شغلی در استان و کشور است ...

در راستاي برنامه هاي گراميداشت هفته مهارت و كارآفريني ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در برنامه زنده تلويزيوني "گفتگوي هفته" حضور يافتند.
به گزارش روابط عمومی اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ، جلالي در اين برنامه زنده كه به مدت يكساعت بطول انجاميد ، با اشاره به ماموريت اين اداره كل در بسترسازي اشتغال مولد اظهار داشت: هدف نهايي ارائه آموزش­هاي مهارتي و فني و حرفه­اي پس از توانمندسازي جوانان قرار گرفتن در يك دالان اشتغال براي تامين اقتصاد و معاش خود و خانواده است .
در اين برنامه زنده تلويزيوني مدير كل در پاسخ به سوال مجري برنامه در خصوص مهارت آموزي ، ايجاد اشتغال و وظايف اين اداره كل اظهار داشت : در سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور به دنبال اين هستيم در گذرهايي كه در حوزه مهارت تعريف ميشود افراد با عبور از اين گذرها به مهارت و صلاحيت شغلي و انجام يك وظيفه شغلي برسند .
جلالي با اشاره پديده شوم بيكاري گفت : اصلي ترين و مهمترين رسالت ما با نگاه تقاضا محوري درك درست از قابليت ها ، مزيت ها و فرصت هاي شغلي در استان و كشور است كه به دنبال آن برنامه ريزي آموزشي صورت مي گيرد.
وي با بيان اينكه شناسايي ظرفيت ها و برنامه ريزي آموزشي مطابق نياز هر منطقه صورت مي گيرد گفت : با تدوين سند مهارت ، اين مهم در استان در حال پيگري است با ورود به شهرستان ها و مناطق و ارزيابي از وضعيت ظرفيت ها ، امكانات ، كشاورزي ، صنايع و.... برابر همان مشخصه ها برنامه آموزشي تدوين و سند مهارت آماده مي شود.
جلالي در ادامه اين برنامه پيرامون موضوعاتي از قبيل ارائه آموزش هاي لازم در مديريت مصرف آب ، نيازسنجي آموزش روستائيان با هدف جلوگيري از مهاجرت به شهرها ، تدوين طرح نيازسنجي آموزش در صنايع و ... صحبت كرد .
   1393/5/18 08:26    تعداد بازدید :  1461

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1461
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )