ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 12
بازدید امروز 23,527
بازدید دیروز 25,533
بازدید این ماه 982,571
بازدید کننده ماه قبل 728,026
بازدید ماه قبل 813,342
بازدید کل 28,769,429

مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان در جلسه هم اندیشی آموزشگاه های آزاد شهرستان زرین شهر : نگاه مدیران آموزشگاه های آزاد باید فرا جغرافیایی باشد ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ، جلسه هم انديشي آموزشگاه هاي آزاد زرين شهر با حضور مدير كل ، جمعي از مسئولين اداره كل و مديران آموزشگاه هاي آزاد فعال شهرستان در مركز آموزش فني وحرفه اي زرين شهر برگزار شد .
در اين جلسه ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در سخنراني خود با اشاره به اجراي اصل 44 و واگذاري امور به بخش غيردولتي گفت : با هدف ارتقاء و اقتصادي نمودن ظرفيت هاي آموزشگاه هاي آزاد فني و حرفه اي در سال 1393 بخشي از برنامه هاي مهارتي استان اصفهان در اهميت به بخش خصوصي تنظيم گرديده است .
وي ضمن تشريح موقعيت استان و مزيتهاي شهرستان اشاره كرد در سال جديد سعي گرديده با نگاه آمايش سرزميني و شناخت كلي از ظرفيت هاي اقتصادي و شغلي استان در بخشهاي صنعت ، كشاورزي و خدمات بدليل سرمايه بر و پر هزينه بودن آموزش هاي فني مورد نياز صنعت بخش دولتي پوياتر و آموزش هاي با جنس خدمات كه آموزشگاه هاي آزاد توان اجرا آن را دارند از ظرفيت هاي دولتي تعديل و واگذار گردد .
جلالي تاكيد كرد :‌ مديران آموزشگاه هاي آزاد در برنامه ريزي آموزشي بايد نگاه فرا جغرافيايي داشته باشند و با انعقاد تفاهم نامه و قرارداد آموزشي ، ارائه آموزش هاي را به خارج از محيط آموزشگاه گسترش دهند .
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان با تاكيد بر اين كه آموزشگاه هاي آزاد با تمامي ظرفيت ، علاقه ، تعهد و توان خود در عرصه آموزشي حاضر گرديده اند ، اشتغال بيش از 5000 نفر را در اين بخش مهم برشمرد و ضرورت تثبيت و ايجاد ظرفيت هاي شغلي را در اين مهم ضروري دانست.
در ابتداي اين جلسه نيز محمدخاشعي رئيس مركز زرين شهر گزارشي از عملكرد مركز در انجام فعاليت هاي بخش خصوصي اين شهرستان ارائه نمود . 
   1393/6/8 12:09    تعداد بازدید :  2863

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2863
5.9/10 (تعداد آرا 11 نفر )