تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 6
بازدید امروز 2,318
بازدید دیروز 23,597
بازدید این ماه 638,504
بازدید کننده ماه قبل 115,092
بازدید ماه قبل 179,536
بازدید کل 27,232,668

استان های شرکت کننده جشنواره غذای سنتی ایرانی در اجلاس بین المللی میراث فرهنگی ناملموس ICCN-2014 از مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان و رئیس مراکز آموزش هتلداری، گردشگری و فناوری اطلاعات قدردانی نمودند ...

اداره کل آموزش فنی و حرفه­ای استان اصفهان كه با برپايي گذر مهارت پخت غذاي سنتي ايراني در اجلاس و جشنواره بين المللي ميراث فرهنگي ناملموس ICCN-2014 ميزبان هفده استان كشور گلستان ، كرمانشاه ، خراسان رضوي ، خوزستان ، سيستان و بلوچستان، خراسان شمالي، زنجان، قزوين، فارس، همدان، كرمان، اردبيل، چهارمحال و بختياري و ... بود.
بر اساس اين گزارش استان هاي شركت كننده در اين اجلاس با اهداء لوحي به ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان و احمدرضا منتظري رئيس مراكز آموزش هتلداري، گردشگري و فناوري اطلاعات از زحمات آنان تشكر و قدرداني نمودند كه متن لوح بدين شرح مي باشد: قدم نهادن در مسير فرهنگ و هنر علاوه بر دارابودن ذوق و اشتياقي وصف ناشدني نيازمند عزمي برخاسته از تعهد و ايثار و قدمهايي محكم، استوار و پويا مي باشد. اينجانبان از تلاش مسئولانه و متعهدانه شما در برپايي و اجراي نمايشگاه جشنواره غذاي سنتي ايراني در مهرماه 1393 صميمانه قدرداني و تشكر مي نمائيم. اميدواريم با استعانت از پروردگار هستي بخش و با تقويت روحيه تلاش و تعاون جمعي در حفظ و ارتقاء پتانسيل هاي موجود همواره پويا و كوشا باشيد.

   1393/7/27 11:33    تعداد بازدید :  1880

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1880
5.5/10 (تعداد آرا 20 نفر )