خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 7
بازدید امروز 20,291
بازدید دیروز 27,529
بازدید این ماه 827,395
بازدید کننده ماه قبل 798,121
بازدید ماه قبل 974,169
بازدید کل 29,243,891

دوم آبان ماه سال جاری سومین دوره آزمون‌های ادواری در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان برگزار گردید ...

رئیس اداره سنجش اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان گفت : دوم آبان ماه سومین دوره آزمون‌های ادواری سال جاری در 16 حوزه آزمونی به صورت همسان و هماهنگ با سراسر کشور در استان اصفهان برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان ، مسعود دانشمند رئيس اداره سنجش و ارزشيابي مهارت با اشاره به برگزاری آزمون‌های ادواری اظهار کرد: هر ساله این آزمون‌ها در استان اصفهان هم‌زمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.
وی به برگزاری آزمون‌های ادواری به صورت فصلی اشاره کرد و ادامه داد: برگزاری آزمون‌های ادواری در هر سال در چهار دوره صورت می‌گیرد که در سال جاری تاکنون سه دوره آن برگزار شده است.
وی با بیان اینکه ثبت‌نام سومين دوره آزمون‌های ادواری امسال از 25 شهريور لغايت 3 مهرماه صورت گرفته است، اضافه کرد: هر ساله بیشتر شرکت‌کنندگان در این آزمون‌ها مربوط به شهر اصفهان هستند.
دانشمند با اشاره به اینکه نتایج آزمون کتبی در روز 10 آبان ماه امسال از طریق سامانه اینترنتی advari.irantvto.ir اعلام مي‌شود، تاکید کرد: قبول‌شدگان این آزمون باید برای تشکیل پرونده از 17 الي 22 آبان ماه به ادارات فنی و حرفه‌ای شهرستان محل آزمون خود مراجعه کنند.
وی با تاکید بر اینکه عدم مراجعه داوطلبان به ادارات فنی و حرفه‌ای برای تشکیل پرونده سبب باطل شدن نمره کتبی آنها می‌شود، افزود: یک قطعه عکس سه در چهار، اصل و تصویر شناسنامه، اصل و تصویر کارت ملی، اصل و تصویر مدرک تحصیلی، اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت پزشکی یا گواهی اشتغال به کار و اصل و تصویر گواهینامه مهارت از مدارک مورد نیاز برای تشکیل پرونده قبول‌شدگان در آزمون کتبی آزمون‌های مهارتی است.
رئیس اداره سنجش اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان با بیان اینکه اتباع بیگانه نیز باید اصل و مجوز اقامت خود را برای تشکیل پرونده ارائه بدهند، گفت: برخی از رشته‌ها نیز ستاره‌دار هستند که متقاضیان در این رشته‌ها باید مدارک مستند مبنی بر مردود شدن در آزمون‌های پیشین را به همراه یک پوشه به اداره فنی و حرفه‌ای شهرستان محل آزمون خود ارائه بدهند.
دانشمند ادامه داد: پذیرفته‌شدگان مرحله نهایی پس از قبول شدن در آزمون عملی باید به منظور پرداخت هزینه صدور گواهینامه به سامانه ادواری مراجعه کرده و هزینه صدور گواهینامه به مبلغ 3هزار تومان را تا تاریخ 20 آذرماه امسال پرداخت کنند و در صورت عدم پرداخت این هزینه، گواهینامه‌ای برای این افراد صادر نمی‌شود.
لازم به ذكر است زمان ثبت نام آخرين دوره آزمون ادواري سال 1393 از تاريخ 24 دي ماه لغايت سوم بهمن سال جاري بوده كه ازمون آن در تاريخ اول اسفند ماه برگزار مي گردد.
   1393/8/3 10:22    تعداد بازدید :  1570

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1570
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )