ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 9
بازدید امروز 24,175
بازدید دیروز 25,533
بازدید این ماه 983,219
بازدید کننده ماه قبل 728,026
بازدید ماه قبل 813,342
بازدید کل 28,770,077

دوره های آموزشی بازار محور ویژه معلولین (آموزش ، تولید ، فروش) با عنوان C.B.R در روستای قمشلو شهرستان دهاقان افتتاح گردید ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، محمدرضا شیروانی سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای دهاقان گفت: دوره های آموزشی بازار محور ویژه معلولین (آموزش ، تولید ، فروش) با عنوان C.B.R درروستای قمشلو شهرستان دهاقان با حضور معاون اداري، مالي و پشتيباني اداره كل ، مسئول حراست اداره كل و بخشدار مركزي دهاقان، رئيس بهزيستي و  رئيس اداره كار شهرستان، رئيس شوراي اسلامي روستاي قمشلو و دزج ، مسئولين و خانواده معظم شهداي شهرستان دهاقان  افتتاح گرديد.
شيرواني گفت: رشته آموزشی این دوره  نازک دوز خیاطی بوده و هدف از برگزاری دوره را توانمند سازی معلولین، ارتقاء توان و حس مشاركتهاي اجتماعي، ارتقاء سطح معيشت و توان اقتصادي، ارتقاء سطح آگاهي و فرهنگ جامعه در خصوص پذيرش توانخواهان، آموزش و توانبخشي در حین آموزش و فروش محصولات تولید شده، توانبخشي مبتني بر جامعه و ... دانست و افزود این کلاسها با همکاری دهیاری روستا و مشارکت بخشدار مرکزی شهرستان و مساعدت بهزیستی دهاقان تشكيل می گردد.
محمدرضا مصلحی معاون اداري، مالي و پشتيباني اداره كل نيز ضمن قدردانی از تعامل ادارات مرتبط با موضوع در شهرستان بر استفاده هر چه تمامتر از ظرفیتهای مرکز آموزشهای فنی و حرفه ای تاکید و با توجه به گستردگی آموزشهای فنی و حرفه ای در سطح کشور این طرح را از طرحهای منحصر به فرد در کشور دانست و آموزش را لازمه ورود به اشتغال و بازار کار عنوان كرد. 
   1393/8/3 12:34    تعداد بازدید :  2589

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2589
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )