تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 7
بازدید امروز 63,029
بازدید دیروز 26,671
بازدید این ماه 933,908
بازدید کننده ماه قبل 741,732
بازدید ماه قبل 806,188
بازدید کل 28,356,902

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان در جلسه شورای اداری: شناسایی ظرفیت های آموزش و اشتغال شهرستان و ارتباط تنگاتنگ با مسئولین دستگاه های اجرایی و بخش غیردولتی در جهت تثبیت و ارتقاء موقعیت آموزش فنی و حرفه ای توسط رؤسای مراکز ضروری است ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، دومين جلسه شوراي اداري رؤساي ادارات و مراكز آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در محل سالن كنفرانس اين اداره كل برگزار گرديد.
در ابتدا محمدرضا مصلحي معاون اداري و پشتيباني اداره كل ضمن تأكيد بر سركشي مرتب رؤساي مراكز به كارگاهها، تشكيل منسجم جلسات كميته حفاظت و ايمني، فراهم كردن شرايط انتقال تجهيزات مازاد به ساير مراكزي كه به تجهيزات نيازمند هستند و رعايت سلسله مراتب توسط كارمندان مطالبي را عنوان نمود.
در ادامه آرش اخوان معاون اداره آموزش، پژوهش و برنامه ريزي اداره كل با بيان مباحثي از جمله تأكيد بر تلاش بيشتر رؤساي مراكز در حوزه آموزش در صنايع با توجه به صنعتي بودن استان اصفهان و رعايت ضوابط و مقررات مربوط به اعزام مربيان به تربيت مربي كرج را مطرح و پس از آن فريده روشن رئيس اداره آموزش، پژوهش و برنامه ريزي راجع به لزوم ارسال دستورالعمل نيازسنجي روستايي به مسئولان شهرستان توسط مراكز، تشكيل جلسه با اتاق اصناف شهرستان، مشخص كردن مشاغل سبز و تهيه استانداردهاي مربوطه، تأكيد بر لزوم شركت مربيان در نمايشگاه هاي مرتبط با تخصص و رشته موضوعاتي را بيان نمود.
در ادامه جلسه شوراي اداري حسين مصلي نژاد رئيس مؤسسات كارآموزي آزاد و مشاركت هاي مردمي عملكرد آموزشي آموزشگاه هاي آزاد شهرستان ها را با استفاده از نمودار در موضوعات رهگيري اشتغال، آموزش، رتبه بندي، بازرسي ها، عملكرد نفرساعت و نفردوره تبيين نمود.
از ديگر سخنرانان حاضر در جلسه عليرضا تركش ذيحساب اداره كل با موضوع لزوم صرفه جوئي در اسناد هزينه، ارسال سريع اسناد مالي به اداره كل و در ادامه فاطمه غفارزاده كارشناس بودجه با موضوع ارائه گزارش از وضعيت مراكز در خصوص درآمد تبصره 75 و برخي از رؤساي مراكز بودند.
در پايان ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ضمن تأكيد بر دنبال كردن مصوبات كارگروه شهرستان و همچنين با توجه به تقدير ويژه استاندار در زمينه هاي اوقات فراغت و آموزش زندانيان از اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان،  شناسايي ظرفيت هاي آموزش و اشتغال شهرستان و ارتباط تنگاتنگ با مسئولين دستگاه هاي اجرايي و بخش غيردولتي در جهت تثبيت و ارتقاء موقعيت آموزش فني و حرفه اي توسط رؤساي مراكز  را ضروري دانست.
   1393/8/20 15:27    تعداد بازدید :  2560

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2560
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )