خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 12
بازدید امروز 2,165
بازدید دیروز 37,253
بازدید این ماه 946,114
بازدید کننده ماه قبل 657,721
بازدید ماه قبل 716,371
بازدید کل 33,817,678

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان در جلسه شورای اداری: شناسایی ظرفیت های آموزش و اشتغال شهرستان و ارتباط تنگاتنگ با مسئولین دستگاه های اجرایی و بخش غیردولتی در جهت تثبیت و ارتقاء موقعیت آموزش فنی و حرفه ای توسط رؤسای مراکز ضروری است ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، دومين جلسه شوراي اداري رؤساي ادارات و مراكز آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در محل سالن كنفرانس اين اداره كل برگزار گرديد.
در ابتدا محمدرضا مصلحي معاون اداري و پشتيباني اداره كل ضمن تأكيد بر سركشي مرتب رؤساي مراكز به كارگاهها، تشكيل منسجم جلسات كميته حفاظت و ايمني، فراهم كردن شرايط انتقال تجهيزات مازاد به ساير مراكزي كه به تجهيزات نيازمند هستند و رعايت سلسله مراتب توسط كارمندان مطالبي را عنوان نمود.
در ادامه آرش اخوان معاون اداره آموزش، پژوهش و برنامه ريزي اداره كل با بيان مباحثي از جمله تأكيد بر تلاش بيشتر رؤساي مراكز در حوزه آموزش در صنايع با توجه به صنعتي بودن استان اصفهان و رعايت ضوابط و مقررات مربوط به اعزام مربيان به تربيت مربي كرج را مطرح و پس از آن فريده روشن رئيس اداره آموزش، پژوهش و برنامه ريزي راجع به لزوم ارسال دستورالعمل نيازسنجي روستايي به مسئولان شهرستان توسط مراكز، تشكيل جلسه با اتاق اصناف شهرستان، مشخص كردن مشاغل سبز و تهيه استانداردهاي مربوطه، تأكيد بر لزوم شركت مربيان در نمايشگاه هاي مرتبط با تخصص و رشته موضوعاتي را بيان نمود.
در ادامه جلسه شوراي اداري حسين مصلي نژاد رئيس مؤسسات كارآموزي آزاد و مشاركت هاي مردمي عملكرد آموزشي آموزشگاه هاي آزاد شهرستان ها را با استفاده از نمودار در موضوعات رهگيري اشتغال، آموزش، رتبه بندي، بازرسي ها، عملكرد نفرساعت و نفردوره تبيين نمود.
از ديگر سخنرانان حاضر در جلسه عليرضا تركش ذيحساب اداره كل با موضوع لزوم صرفه جوئي در اسناد هزينه، ارسال سريع اسناد مالي به اداره كل و در ادامه فاطمه غفارزاده كارشناس بودجه با موضوع ارائه گزارش از وضعيت مراكز در خصوص درآمد تبصره 75 و برخي از رؤساي مراكز بودند.
در پايان ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ضمن تأكيد بر دنبال كردن مصوبات كارگروه شهرستان و همچنين با توجه به تقدير ويژه استاندار در زمينه هاي اوقات فراغت و آموزش زندانيان از اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان،  شناسايي ظرفيت هاي آموزش و اشتغال شهرستان و ارتباط تنگاتنگ با مسئولين دستگاه هاي اجرايي و بخش غيردولتي در جهت تثبيت و ارتقاء موقعيت آموزش فني و حرفه اي توسط رؤساي مراكز  را ضروري دانست.
   1393/8/20 15:27    تعداد بازدید :  2593

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2593
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )