ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 13
بازدید امروز 21,006
بازدید دیروز 30,378
بازدید این ماه 980,822
بازدید کننده ماه قبل 719,414
بازدید ماه قبل 801,142
بازدید کل 28,625,354

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان در سومین جلسه شورای اداری رؤسای ادارات و مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان: آموزش های بازار محور باید نسبت به گذشته ظرفیت بیشتری از آموزش های مهارتی را به خود اختصاص دهد ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، با عنايت به تجربه دو ساله و ابلاغ دستورالعمل و الگوي آموزش هاي بازار محور از سوي معاون وزير كار، تعاون و رفاه اجتماعي و رياست سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور جلسه هم انديشي و بررسي موانع و چالش هاي اين آموزش ها در محل سالن كنفرانس اداره كل با حضور مدير كل، معاونين، رؤساي مراكز و ادارات ستادي و رئيس كانون انجمن صنفي آموزشگاه هاي آزاد استان تشكيل گرديد.
در اين جلسه ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، اجراي سياست هاي اقتصاد مقاومتي را راهبردي جهت خروج از موانع و مشكلات دانست و تأكيد كرد رؤسا با رويكرد به اين سياست ها، برنامه ها و فعاليت هاي خود را ساماندهي و تنظيم نمايند و عملكرد مراكز با توجه به شاخص هاي مربوطه ارزيابي مي گردد.
وي بر اجراي مدل آموزش هاي بازار محور كه يكي از برنامه هاي سازمان در اجراي سياست هاي اقتصاد مقاومتي است تأكيد و با توجه به پوشش اين مدل بر آموزش مهارت هاي تخصصي، توليد، بازاريابي و فروش گفت: آموزش هاي بازار محور بايد ظرفيت هرچه بيشتري از آموزش هاي مهارتي را نسبت به قبل به خود اختصاص دهد.
در پايان جلسه عباس مهديان معاون امور مراكز آموزشهاي بازار محور را در 3 بخش بيان قوانين، تشريح دستورالعمل و مدل ها و اقدامات صورت پذيرفته و موانع و مشكلات مطرح نمود و در پايان اعضاء جلسه نظرات و پشنهادات خود را بيان كردند.
   1393/10/9 10:15    تعداد بازدید :  1626

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1626
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )