ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 13
بازدید امروز 24,871
بازدید دیروز 32,015
بازدید این ماه 991,560
بازدید کننده ماه قبل 725,701
بازدید ماه قبل 808,655
بازدید کل 28,690,558

معاون استاندار و فرماندار شهرستان کاشان: وجود بیش از 1500 واحد صنعتی ، در منطقه و شهرستان در کنار مراکز متعدد علمی فرصت و بستر مناسبی برای فعالیت های آموزش فنی حرفه ای به منظور مهارت آموزی برای کارجویان فراهم نموده است ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، جلسه اي با حضور ابوطالب جلالي مدير كل، معاون اداري و پشتيباني، مدير حراست اداره كل، رئيس مركز آموزش فني و حرفه اي شهيد موسويان كاشان و ابوالفضل صدرائيه معاون استاندار و فرماندار كاشان در محل فرمانداري اين شهرستان برگزار گرديد.
در اين جلسه جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ضمن تشريح سياست هاي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور گفت: مركز آموزش فني و حرفه اي شهيد موسويان كاشان با توجه به ظرفيت نيروي آموزشي و تجهيزات بالقوه اي كه داراست يكي از بهترين مراكز كشور بوده كه در حال حاضر به تمام اقشار جامعه شامل كارجويان شهر و روستائي، پادگان، زندان، صنايع و صنوف و دانشجويان، خدمات آموزشي ارائه مي كند.
در ادامه اين ديدار صدرائيه فرماندار كاشان گفت: بيش از 50 هزار کارگر در همه حوزه هاي صنعتي شهرستان مشغول به کار هستند و در کنار آن وجود مجموعه هاي علمي شرايط خوبي براي آموزش فني و حرفه اي ايجاد نموده است.
 وي افزود: زماني آموزش فني و حرفه اي موفق عمل خواهد کرد که نياز بازار روز را شناخته، پيش بيني هاي آينده را متناسب با شرايط اقتصادي ، فرهنگي و اجتماعي در نظر گرفته و خود را مجهز به تکنولوژي هاي  روز نمايد.
 فرماندار كاشان با تأکيد بر داشتن برنامه ريزي جامع و سياست گذاري در خصوص آموزش هاي فني و حرفه اي گفت: شناسايي نقاط قوت و ضعف، بررسي و پيش بيني بازار هدف و استفاده از تکنولوژي هاي نوين براي مجموعه اي مانند سازمان آموزش فني و حرفه اي با اهميت است.
 صدرائيه اظهار داشت: کشور در خصوص داشتن فارغ التحصيل دانشگاهي اشباع شده است و کشور نيازمند نيروي کاري مي باشد که از مهارت کافي براي ورود به بازار کار برخوردار باشد و سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور مي تواند به خوبي اين خلاء را جبران نمايد.
 فرماندار كاشان تأکيد کرد: حمايت مديريت شهري از اقدامات مركز آموزش  فني و حرفه اي در شهرستان مستلزم داشتن آمايش سرزمين و برنامه ريزي متناسب با شرايط منطقه است که اميدوارم در کوتاه ترين زمان ممکن تدوين و عملياتي شود. 
   1393/10/15 09:36    تعداد بازدید :  2609

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2609
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )