ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 5
بازدید امروز 23,336
بازدید دیروز 30,378
بازدید این ماه 983,152
بازدید کننده ماه قبل 719,414
بازدید ماه قبل 801,142
بازدید کل 28,627,684

امام جمعه شهرستان خمینی شهر اصفهان: ارائه آموزش های فرهنگی و مذهبی در کنار آموزش های مهارتی برای جوانان جویای کار ضروری است ...

امام جمعه خميني شهر ارائه آموزش هاي فرهنگي و مذهبي در كنار آموزش هاي مهارتي براي جوانان جوياي كار را لازم و ضروري بيان كرد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، حميدرضا ايگدر رئيس مركز آموزش فني و حرفه اي شهرستان خميني شهر با حجت الاسلام و المسلمين رحيمي امام جمعه اين شهرستان در دفتر ايشان ديدار كرد.
ايگدر رئيس مركز آموزش فني و حرفه اي شهرستان خميني شهر در اين ديدار گزارشي از فعاليت هاي صورت گرفته در سطح شهرستان در بخش هاي دولتي و آموزشگاه هاي آزاد به تفكيك مراكز و همچنين چگونگي ارائه خدمات آموزشي، آزمون و ارزشيابي به متقاضيان صنعت ساختمان و ادواري، صدور تأئيديه جهت متقاضيان اصناف را بيان نمود.
حجت الاسلام رحيمي با قدرداني از تلاش ها و اقدامات مركز آموزش فني و حرفه اين شهرستان بر ارائه آموزش هاي فرهنگي و مذهبي در كنار آموزش هاي مهارتي براي جوانان جوياي كار تأكيد كرد.
در پايان امام جمعه خميني شهر ، 21 جلد كتاب از تأليفات خود را با عناوين گريز از گناه – جوان – دين و سياست – شميم گل نرگس – از فردا چه خبر و ... جهت مطالعه كارآموزان مركز آموزش فني و حرفه اي خميني شهر به كتابخانه اين مركز اهداء نمود.
   1393/10/22 08:16    تعداد بازدید :  1583

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1583
5.1/10 (تعداد آرا 11 نفر )