ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 6
بازدید امروز 13,904
بازدید دیروز 30,378
بازدید این ماه 973,720
بازدید کننده ماه قبل 719,414
بازدید ماه قبل 801,142
بازدید کل 28,618,252

استاندار اصفهان در کارگروه اشتغال استان اعلام کرد: تولیدکنندگان مشاغل خانگی سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی تسهیلات ویژه دریافت می کنند ...

 

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، دكتر زرگرپور استاندار اصفهان در جلسه كارگروه اشتغال كه با حضور مديران دستگاه هاي اجرايي استان در محل استانداري تشكيل گرديد گفت: در اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید و ایجاد اشتغال های خانگی به تولیدکنندگان و پردازشگران سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی تسهیلات ویژه ارائه می شود.

رسول زرگرپور استاندار اصفهان در کارگروه اشتغال استان اصفهان، افزود: در اجرای این طرح برای هر متقاضی یکصد میلیون ریال تسهیلات ویژه اشتغال خانگی در نظر گرفته شده است.

وی اضافه کرد: درقالب این طرح، مواد اولیه در اختیار خانوارهای متقاضی قرار می گیرد و براساس قرارداد منعقده با صندوق مهر امام رضا (ع)، تولیدات آنها نیز توسط این صندوق خریداری می شود.
استاندار اصفهان با اشاره به اینکه آموزش فراوری و شکل دهی به سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی برای حدود یکهزار نفر در استان اصفهان آغاز شده است، پیش بینی کرد که این تعداد به هفت هزار نفر افزایش یابد.
وی با اشاره به اینکه طرح یاد شده مورد تایید نظام بانکی، صنعت ، صنایع دستی و گردشگری است، اظهار کرد: اجرای این طرح ، اشتغال خانگی خوبی را ایجاد خواهد کرد.

زرگرپور با اشاره به اینکه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان مسوولیت آموزش متقاضیان را برعهده دارد، تصریح کرد: چنانچه مرحله اول این طرح با موفقیت انجام شود، می تواند به عنوان اشتغال خانگی موثر مورد توجه قرار گیرد.

   1393/10/23 07:58    تعداد بازدید :  1575

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1575
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )