دومین جشنواره مهارت آموختگان کارآفرین برتر
خدمات الکترونیک
جذب امریه سربازی
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 15
بازدید امروز 10,411
بازدید دیروز 11,014
بازدید این ماه 821,611
بازدید کننده ماه قبل 971,427
بازدید ماه قبل 1,049,041
بازدید کل 25,420,598

استاندار اصفهان در مراسم افتتاح دانشگاه فنی و حرفه ای شاهین شهر : تربیت نیروی انسانی ماهر و توانمند مورد نیاز جامعه برای بهتر اداره کردن امور می باشد ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در ششمين روز  از دهه مبارك فجر طرح مشترك توانمندسازي دانشجويان دانشگاه فني و حرفه اي با اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان با حضور دكتر شفيعي رياست دانشگاه فني و حرفه اي كشور، دكتر زرگرپور استاندار اصفهان، حاجي نماينده مردم شهرستان شاهين شهر و ميمه در مجلس شوراي اسلامي، فرماندار و جمعي از مسئولين استان و شهرستان افتتاح گرديد.
در مراسم افتتاح جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ضمن خيرمقدم و تشكر از حضور مسئولين با برشمردن اصفهان به عنوان دومين منظومه علمي كشور و تشريح طرح توانمندسازي دانشجويان و فارغ التحصيلان دانشگاهي، هم جواري دانشگاه و مراكز آموزش فني و حرفه اي و استفاده مشترك از ظرفيت هاي مهارتي در استان را فرصت مناسب در آماده سازي دانشجويان و فارغ التحصيلان در ورود به محيط هاي كسب و كار دانست.
وي ضمن اشاره به هم راستا بودن اهداف دانشگاه فني و حرفه اي با برنامه هاي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور اين پروژه را تحت عنوان مدل آموزش هاي ASD و جوار دانشگاه و حركتي نو بين دو بنگاه آموزشي مطرح نمود.


در اين ديدار دكتر زرگرپور استاندار اصفهان تفاهمات دستگاه هاي اجرايي استان جهت هم افزايي را مهم برشمرد و با اشاره به اين كه تربيت نيروي انساني ماهر و توانمند مورد نياز واقعي جامعه براي بهتر اداره كردن امور مي باشد از اقدامات اداره كل آموزش فني و حرفه اي تشكر نمود.
حسينعلي حاجي نماينده مردم شاهين شهر و ميمه در مجلس شوراي اسلامي ضمن بازديد از مركز آموزش فني و حرفه اي شهرستان از اهميت و جايگاه نيروي انساني متعهد و متخصص به اندازه كافي در بخش هاي مختلف جامعه مباحثي را مطرح و فراهم سازي ساير مؤلفه هاي اقتصادي را منوط به تربيت نيروي انساني عنوان كرد.
   1393/11/18 11:06    تعداد بازدید :  2617

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2617
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )