دومین جشنواره مهارت آموختگان کارآفرین برتر
خدمات الکترونیک
جذب امریه سربازی
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 14
بازدید امروز 10,289
بازدید دیروز 11,014
بازدید این ماه 821,489
بازدید کننده ماه قبل 971,427
بازدید ماه قبل 1,049,041
بازدید کل 25,420,476

به همت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، کمیته امداد امام خمینی (ره) و آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای پایا برگزار گردید: همایش کارآفرینی و مدیریت کسب و کار ...

به همت اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، كميته امداد امام خميني (ره)  و آموزشگاه آزاد فني و حرفه اي پايا، همايش كارآفريني و مديريت كسب و كار ويژه مددجويان كميته امداد برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در راستاي شناسائي و معرفي فرصت هاي كسب و كار و ترويج فرهنگ خوداشتغالي و كارآفريني ويژه مددجويان كميته امداد همايشي با عنوان كارآفريني و مديريت كسب و كار و با همكاري ادارات كل آموزش فني و حرفه اي، كميته امداد و همچنين آموزشگاه آزاد پايا در سالن مؤسسه تحقيقات و نشر معارف اهل بيت (ع) برگزار گرديد.
بر اساس اين گزارش همايش مذكور با محورهاي فرهنگ كسب و كار، راههاي شناسائي فرصت هاي شغلي مناسب، تكنيك هاي فروش و بازاريابي كالا و خدمات، آشنايي با اصول موفقيت در كسب و كار و پايداري طرح ها و مشاغل برگزار و در آن صاحب نظران اساتيد دانشگاه و فعالان حوزه كارآفريني و كسب و كار به ايراد سخنراني پرداختند.
در اين همايش ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان نيز در خصوص كارآفريني و نقش كارآفرين و دستگاه هاي اجرائي در زمينه موفقيت هاي كارآفرين و همچنين راه هاي برون رفت از پديده بيكاري به واسطه ترويج فرهنگ كار و كارآفرين در جامعه به ايراد سخنراني پرداخت و ضمن اشاره به نقش كارآفرين در استقرار تعادل در زمينه اشتغال گفت: كارآفرين بايد با اخلاق باشد و طوري عمل كند كه ضامن فرهنگي جامعه بوده، زيرا تربيت بر تعليم مقدم است.

   1393/11/27 08:42    تعداد بازدید :  2521

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2521
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )