تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 4
بازدید امروز 3,323
بازدید دیروز 29,856
بازدید این ماه 943,691
بازدید کننده ماه قبل 749,035
بازدید ماه قبل 821,975
بازدید کل 28,449,675

رییس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور: اجرای توانمند سازی و ارائه آموزش های مهارتی برای روستائیان، عشایر، مناطق مرزی و محروم با تأکید بر اشتغال پایدار از اولویت اصلی برنامه های سال 1394 سازمان می باشد ...

دكتركورش پرند، معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي و رییس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور در مصاحبه با سيماي مركز اصفهان گفت: اجراي توانمند سازي و ارائه آموزش هاي مهارتي براي روستائيان، عشاير، مناطق مرزي و محروم با تأكيد بر اشتغال پايدار يكي از اولويت هاي اصلي برنامه هاي سال 1394 سازمان مي باشد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در اين خصوص بيان داشت:  طرح توانمندسازي و ارائه آموزش هاي مهارتي به دانشجويان و فارغ التحصيلان دانشگاهي با تأكيد بر اشتغال پايدار توسط شوراي عالي اشتغال كشور  تصويب گرديده كه بايد در مقياس مناسب توسعه يابد.
وي توانمند سازي و ارائه آموزش هاي مهارتي روستائيان، عشاير، مناطق مرزي و محروم با تأكيد بر اشتغال پايدار را يكي از اولويت هاي اصلي برنامه هاي سال 1394 سازمان دانست و افزود: اين طرح بايد به صورت جدي در سراسر كشور برنامه ريزي و اجرا گردد.
دكتر پرند در پايان اين مصاحبه با اشاره به ثبت نام شانزدهمين مسابقات ملی مهارت بیان داشت: علاقمندان به شركت در اين دوره از مسابقات مي توانند از تاريخ 93/12/20 تا 94/2/15 نسبت به ثبت نام خود به صورت الکترونیکی و از طریق پورتال جامع اين سازمان به آدرس: http://advari.irantvto.ir اقدام نمایند و پس از ثبت نام، مدارك لازم را براي تأييد به يكي از مراكز آموزش فني و حرفه اي شهرستان خود تحويل دهند.
وی تصریح کرد: مرحله شهرستاني مسابقات ملي مهارت در ابتدا به صورت آزمون کتبي و به طور همزمان در کشور برگزار می شود که پس از آن در هر استان از ميان قبول شدگان مرحله کتبي با برگزاري آزمون عملي نسبت به انتخاب نفرات برتر و معرفي به مرحله استاني اقدام خواهد شد.
رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور گفت: برگزیدگان نهایی شانزدهمين و هفدهمين مسابقات ملی مهارت پس از شركت در اردوهاي آماده سازي و گزينش نهايي درچند رشته منتخب به چهل و چهارمين مسابقات جهانی مهارت که در سال 2017 در ابوظبي برگزار می شود، اعزام خواهند شد.
   1394/1/11 10:50    تعداد بازدید :  1692

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1692
5.9/10 (تعداد آرا 11 نفر )