دومین جشنواره مهارت آموختگان کارآفرین برتر
خدمات الکترونیک
جذب امریه سربازی
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 15
بازدید امروز 1,457
بازدید دیروز 5,869
بازدید این ماه 743,957
بازدید کننده ماه قبل 968,032
بازدید ماه قبل 1,048,596
بازدید کل 25,436,318

سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور اعلام کرد: برگزاری دوره های آموزشی آمادگی آزمون استخدامی مربیان حق التدریس با استفاده از طرح امید ...

دوره هاي آموزشي آمادگي آزمون استخدامي مربیان حق التدریس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به منظور آماده سازي شركت در آزمون استخدامي با استفاده از طرح اميد از سوی این سازمان برگزار می شود.
به گزارش پیک مهارت آنلاین، به نقل از روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، دوره هاي آموزشي آمادگي آزمون استخدامي مربیان حق التدریس به منظور آماده سازي شركت در آزمون استخدامي با استفاده از امكانات تلفني طرح اميد از امروز یکشنبه، مورخ 20/2/1394 آغاز می شود.
بنا بر این گزارش ، دوره های آموزشی مذکور شامل دروس سند راهبردی و پداگوژی می باشد که دوره آموزشی سند راهبردی از تاریخ 20/2/94 تا 25/2/94 برای استانهای هرمزگان، مازندران، کردستان، لرستان، ایلام و همدان توسط دکتر کورش پرند، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تدریس می شود.
به گزارش پیک مهارت آنلاین، دوره آموزشی پداگوژی نیز از تاریخ 20/2/94 تا 26/2/94 برای استانهای هرمزگان، مازندران، کردستان، لرستان، ایلام و همدان برگزار می شود.
بنا بر این گزارش، مراجعه به سايت www.iranlms.ir/IranTvTo، تكميل فرم ثبت نام و دريافت شناسه و رمز كاربري، ورود به سامانه آموزشي با استفاده از شناسه و رمز كاربري، انتخاب دوره آموزشي موردنظر و ثبت نام در دوره و شركت در دوره براساس توضيحات ارائه شده، فرایند ثبت نام در دوره های آموزشی مذکور است.
بر اساس این گزارش، مربیان حق التدریس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در باره زمانبندی دوره ها، اینجا را کلیک نمایند.
   1394/2/20 10:04    تعداد بازدید :  1204

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1204
5/10 (تعداد آرا 11 نفر )