بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
سامانه ثبت تقاضاهای آموزش
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
آدرس مراکز استانها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 23
بازدید امروز 13,125
بازدید دیروز 33,916
بازدید این ماه 1,402,728
بازدید کننده ماه قبل 1,165,689
بازدید ماه قبل 1,236,647
بازدید کل 19,301,271

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان در همایش حفاظت از لایه اوزن: یکی از تکالیف نتیجه بخش در ارتقاء مهارت شاغلین از نظر فنی توجه به محیط زیست است ...


کارگاه های آموزشی روش های مناسب تبرید و تهویه مطبوع تعمیرکاران سیستم های سرمایشی با همکاری دفتر حفاظت لایه اوزن، ادارات کل حفاظت محیط زیست و آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان  برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومي آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان،مراسم افتتاحیه کارگاه هاي آموزشی روش های مناسب تبرید و تهویه مطبوع تعمیرکاران سیستم های سرمایشی  با حضور ابوطالب جلالی مدیرکل استان، ظهرابی مدیرکل حفاظت محیط زیست اصفهان ، سید شفیع موسوی نماینده دفتر ملی حفاظت از لایه اوزن در مركز شهيد رجائي برگزار شد.
ابوطالب جلالی در مراسم افتتاحیه اين کارگاه های آموزشی اظهار داشت: با همکاری اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان کار مشترکی را در راستای مباحث زیست محیطی و مشاغل سبز  آغاز کردیم.
وی با اشاره به فعالیت های آموزش فنی و حرفه ای استان دراین زمینه گفت: کاری که در حوزه محیط زیست باید صورت گیرد توجه  ما به اقتصادمقاومتی است که با تاکید بر آن موضوع در محیط زیست اقدام های جدی صورت خواهد گرفت.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان  با اشاره به دغدغه ها و نگرانی های محیطی زیستی در کشور افزود: در استان اصفهان توجه ويژه اي به مشاغل سبز در بخش های مختلف اقتصادی ،خدمات، کشاورزی و صنعت صورت گرفته است.
جلالي با بیان اینکه بیشترین ظرفیت آموزش فنی و حرفه ای کشور را استان اصفهان دارد گفت: اصفهان در این زمینه رتبه اول را در تعهد وعملکرد در کشور دارا بوده  و یکی از تکالیف ما نیز ارتقاء مهارت شاغلین  از نظر فنی  و توجه به محیط زیست است که می تواند نتیجه بخش باشد.
ظهرابي مدير كل حفاظت محيطي زيست استان در مراسم افتتاحيه اين كارگاه هاي آموزشي نيز ضمن ارائه گزارش فعاليت اداره كل محيط زيست در ارتباط با حذف گازهاي مخرب لايه اوزن در استان و همچنين  مشكلات و پيامدهاي محيط زيستي مطالبي را بيان نمود.
وي  در ادامه با اشاره به اهمیت مباحث آموزشی فنی و حرفه ای در حفظ محیط زیست و اثرات جهانی آن گفت: اگر می خواهیم اتفاق جدی در بخش اشتغال و توسعه پایدار بیفتد باید آموزش های فنی و حرفه ای در کنار محیط زیست توسعه پیدا کند.

در ادامه اين همايش کارگاه های تخصصی و آموزشی روش های مناسب تبرید و تهویه مطبوع تعمیرکاران سیستم های سرمایشی به مدت دو روز در دو نوبت صبح و بعداز ظهر در مركز آموزش فني و حرفه اي شهيد رجائي اصفهان در حال برگزاري است.
   1394/2/23 08:45    تعداد بازدید :  4986

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 4986
5.5/10 (تعداد آرا 40 نفر )