تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 9
بازدید امروز 12,354
بازدید دیروز 23,597
بازدید این ماه 648,540
بازدید کننده ماه قبل 115,092
بازدید ماه قبل 179,536
بازدید کل 27,242,704

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده تأکید کرد:توانمندسازی زنان از طریق آموزش های مهارتی ...

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده درچهارمین همایش ملی و سومین همایش بین المللی مهارت آموزی و اشتغال بر توانمند سازی زنان از طریق آموزش مهارتی تأکید کرد.
به گزارش پیک مهارت آنلاین، به نقل از روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، شهیندخت مولاوردی، معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده درچهارمین همایش ملی و سومین همایش بین المللی مهارت آموزی و اشتغال که روز یکشنبه مورخ 17/3/1394 در محل برگزاری همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد، بیان داشت: با توجه به وضعیت موجود، اکنون نرخ بیکاری زنان تقریبا دو برابر مردان است.
وی با بیان اینکه نرخ اشتغال فارغ التحصیلان زن در سال های اخیر از 12 درصد فراتر نرفته، بیان داشت: برای اشتغال زنان فارغ تحصیل و توانمندسازی زنان بایستی تدابیری اندیشیده شود.
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده افزود: مذاکرات و جلساتی را با سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونت علمی و فناوری رییس جمهوری برگزار کرده ایم تا برای دستیابی به این هدف مسیر هموار شود.
شهیندخت مولاوردی با بیان اینکه زنان زندانی، خانه دار، روستایی و دانشگاهی همه گروه های هدف هستند، ابراز امیدواری کرد: با شرایط جدید و تغییر وتحولی که در کشور بوجود آمده، براساس دیپلماسی مهارتی، از فرصت ها استفاده شود.
وی بیان داشت : باید با سرمایه گذاری که نظام برای دانش آموختگان دانشگاهی انجام داده بتوان به نحو شایسته از آنها بهره برداری کرد.

 

   1394/3/19 14:25    تعداد بازدید :  765

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 765
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )