تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 8
بازدید امروز 23,997
بازدید دیروز 25,353
بازدید این ماه 771,349
بازدید کننده ماه قبل 115,731
بازدید ماه قبل 166,773
بازدید کل 27,396,132

به همت مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران نجف آباد استان اصفهان و انجمن صنفی آموزشگاههای آزاد این شهرستان انجام شد: برگزاری نمایشگاه آموزش، مهارت و اشتغال در این شهرستان ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در راستاي معرفي ظرفيت هاي آموزشي آموزشگاههاي فني و حرفه اي و ترويج فرهنگ مهارت آموزي در شهرستان نجف آباد نمايشگاهي با همكاري مركز آموزش فني و حرفه اي خواهران و انجمن صنفي آموزشگاه هاي اين شهرستان و با حضور حجت الاسلام حسناتي امام جمعه، محمودي فرماندار، ابوترابي نماينده مردم شهرستانهاي نجف آباد و تيران و كرون در مجلس، ‌اخوان معاون آموزش، پژوهش و برنامه ريزي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان و برخي از رؤساي ادارات شهرستان در محل مجتمع تجاري شيخ بهائي به مدت دو هفته افتتاح گرديد.
بر اساس اين گزارش محمد دهقاني رئيس هيأت مديره كانون انجمن صنفي آموزشگاه هاي آزاد استان ضمن اشاره به همكاري و تعامل بخش دولتي و غيردولتي در برپائي اين نمايشگاه گفت: فعاليت در حوزه آموزش هاي فني و حرفه اي و معرفي الگوهاي مناسب كارآفريني در توسعه اشتغال مولد و پايدار و ايجاد فرصت هاي جديد شغلي در رفع بيكاري جوانان نقش مؤثري دارد.

وي افزود: در اين نمايشگاه دستاوردهاي بيش از 51 حرفه در رشته هاي صنايع دستي، صنايع چرم، طراحي و دوخت، هنرهاي تجسمي، هنرهاي تزئيني، صنايع غذائي، كامپيوتر، رباتيك، حسابداري، گياهان داروئي و سنگ هاي قيمتي و نيمه قيمتي در معرض ديد بازديد كنندگان قرار گرفت.
در پايان سودابه معين رئيس مركز آموزش فني و حرفه اي خواهران نجف آباد با اشاره به اينكه اساس كار، تعامل بخش دولتي با بخش غيردولتي است گفت: فراهم كردن بستر مناسب و ايجاد يك رابطه مؤثر بين آموزش هاي مهارتي و بازار كار از هدف هاي مهم سازمان آموزش فني و حرفه اي مي باشد.

   1394/3/21 11:21    تعداد بازدید :  3060

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 3060
5.6/10 (تعداد آرا 9 نفر )