تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 5
بازدید امروز 6,696
بازدید دیروز 25,353
بازدید این ماه 754,048
بازدید کننده ماه قبل 115,731
بازدید ماه قبل 166,773
بازدید کل 27,378,831

در راستای توسعه تعاملات بین الملل صورت گرفت: برگزاری نشست رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و سفیر کشور کره جنوبی در ایران ...

نشست معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و سفیر کشور کره جنوبی در ایران در راستای توسعه تعاملات بین المللی در حوزه آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای امروز یکشنبه مورخ 31/3/1394 در محل این سازمان برگزار شد.
به گزارش پیک مهارت آنلاین، به نقل از روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، این نشست با حضور دکتر کورش پرند، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس این سازمان، دکتر محمد حسین حاجیلو، معاون پژوهش و برنامه ریزی این سازمان، وونگ يوب سونگ، سفیر کشور کره جنوبی در ایران ، سید جواد صالحی، مشاور رییس سازمان و سرپرست دفتر امور حقوقی و بین الملل، چان، دبیر دوم سفارت و جمعی از کارشناسان دفتر امور حقوقی و بین الملل این سازمان مورخ 31/3/1394 در راستای توسعه تعاملات بین الملل در حوزه آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای در محل ستاد این سازمان برگزار شد.
دکتر کورش پرند با اشاره به پیشنهادهای؛ تشکیل کنسرسیوم بین ایران، کوئیکا و افغانستان برای تربیت مربی و آموزش نیروی انسانی در افغانستان ، راه اندازی مرکز خودرو در استان آذربایجان شرقی شهرستان جلفا از آمادگی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور برای همکاری با کشور کره جنوبی در این خصوص خبر داد.
رییس سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور در خصوص علت راه اندازی مرکز آموزش فنی وحرفه ای خودرو در شهرستان جلفا بیان داشت: شهرستان جلفا منطقه ویژه اقتصادی و هم مرز با کشورهای ارمنستان، آذربایجان و ترکیه است و این مرکز آموزشی می تواند در شمال غرب و غرب کشور یک سیستم آموزشی منطقه ای باشد.
دکتر پرند در ادامه بر ارتقای همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در خصوص آموزش مربیان کشورمان و کشور های خارجی تأکید کرد.
وونگ يوب سونگ، سفیر کشور کره جنوبی در ایران بر بررسی راهکارهای توسعه همکاری چند جانبه با سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور تأکید کرد.
سفیر کشور کره جنوبی در ایران از پیشنهادهای همکاری دکتر کورش پرند، رییس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور استقبال کرد و پیشنهادهای مطرح شده را بستر خوبی برای توسعه همکاری با سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور جمهوری اسلامی ایران دانست.
وی بر همکاری کشور کره جنوبی در خصوص آموزش مربیان و مهاجرین کشور افغانستان در ایران تأکید کرد.
وونگ يوب سونگ در ادامه از بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاهی در کشور کره جنوبی خبر داد و بیان داشت: آمار بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاهی این کشور بالا است.
در خاتمه دو طرف خواستار توسعه همکاری در خصوص آموزش های مهارتی فنی وحرفه ای شدند. 
   1394/4/3 11:13    تعداد بازدید :  889

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 889
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )