میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 7
بازدید امروز 1,281
بازدید دیروز 6,977
بازدید این ماه 307,819
بازدید کننده ماه قبل 578,848
بازدید ماه قبل 661,613
بازدید کل 21,076,878

نماینده مردم شهرستان لنجان در مجلس شورای اسلامی در جمع کارآفرینان و فعالان فرش شهر باغبهادران: مناسب ترین راه ایجاد اشتغال مولد و پایدار در مشاغل کوچک تدوین مدل آموزشهای تولید محور با نگاه به مزیت های منطقه ای می باشد ...

به گزارش روابط عمومي آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، همايش كارآفريني و اشتغال در صنعت فرش با حضور ابوطالب جلالي مدير كل استان، منصوري نماينده مردم لنجان در مجلس شوراي اسلامي، شهركي مدير عامل صندوق كارآفريني اميد، خاشعي رئيس مركز فني و حرفه اي لنجان، جمعي از مسئولين و 270 نفر از فعالان اين صنعت در شهر باغبهادران شهرستان لنجان برگزار گرديد.
ابوطالب جلالي مدير كل استان ضمن عرض خيرمقدم و قبولي طاعات و عبادات در ماه مبارك رمضان، توانمند سازي نيروي انساني از طريق تسهيلات و منابع كم بهره را براي ايجاد شغل مهم دانست.
جلالي در اين همايش گفت: بايد بحث آموزش را با توجه به ظرفيت هاي منطقه اي پيش ببريم و افراد را در آن مشاغل به كار گيريم تا بتوانيم با كمترين منابع ايجاد شغل نمائيم، اما براي فراخوان كردن و شناسائي اين ظرفيت ها و پرداخت تسهيلات حداقلي نياز به بازاريابي و برند سازي مي باشد.

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان افزود: شهرستان لنجان با توجه به دارا بودن ظرفيت هاي منطقه اي درزمينه هاي خوشه هاي سنگ هاي قيمتي و نيمه قيمتي، كشاورزي و صنعت فرش مي تواند با حداقل امكانات و با بهره وري بالا براي افراد ايجاد شغل نمايد.
در ادامه اين همايش شهركي مدير عامل صندوق كارآفريني اميد در خصوص چگونگي بهره مندي فعال عرصه فرش از تسهيلات اشتغال زائي با بهره 4 درصد اين صندوق به ايراد سخنراني پرداخت.
منصوري نماينده مردم شهرستان لنجان در مجلس شوراي اسلامي در همايش كارآفريني و اشتغال در صنعت فرش، مناسب ترين راه ايجاد اشتغال مولد و پايدار در مشاغل كوچك را تدوين مدل آموزشهاي توليد محور با نگاه به مزيت هاي منطقه اي عنوان كرد.
در پايان چند تن از بانوان فعال در عرصه فرش در حضور مسئولان حاضر در همايش به ذكر مشكلات خود پرداختند كه پس از ارائه مشكلات مقرر گرديد جلسه اي با حضور نمايندگان ادارات تأمين اجتماعي، تعاون، كار و رفاه اجتماعي، صنعت، معدن و تجارت و فرمانداري به مشكلات آنها رسيدگي گردد.
در حاشيه برگزاري اين همايش نمايشگاهي از آثار فعالان فرش از جمله تابلوهاي فرش تزئيني در معرض بازديد كنندگان قرار گرفته بود كه مدير كل استان به همراه مسئولين ضمن صحبت با توليدكنندگان اين آثار از اين نمايشگاه بازديد كردند.

   1394/4/11 13:40    تعداد بازدید :  4436

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 4436
5.5/10 (تعداد آرا 40 نفر )